home بیوگرافی ماجرای مجوز گرفتن صدای حبیب محبیان و پسرش چه بود؟

ماجرای مجوز گرفتن صدای حبیب محبیان و پسرش چه بود؟

ظاهرا راه مجوز گرفتن و “رسمی” شدن در فضای موسیقی داخل کشور برای برخی از خوانندگان قدیمی یکی است و آن مردن است! بعد از اینکه صدای فرهاد مهراد بعد از مرگش از صدا و سیما پخش شد و آلبوم افشین مقدم بعد از مرگش از ارشاد مجوز گرفت، حالا خبر می رسد که صدای «حبیب محبیان» از ارشاد مجوز گرفته است، آن هم یک سال و نیم بعد از مرگش!

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

هنری

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

ظاهرا راه مجوز گرفتن و “رسمی” شدن در فضای موسیقی داخل کشور برای برخی از خوانندگان قدیمی یکی است و آن مردن است! بعد از اینکه صدای فرهاد مهراد بعد از مرگش از صدا و سیما پخش شد و آلبوم افشین مقدم بعد از مرگش از ارشاد مجوز گرفت، حالا خبر می رسد که  صدای «حبیب محبیان» از ارشاد مجوز گرفته است، آن هم یک سال و نیم بعد از مرگش!

یک سال و نیم پس از درگذشت «حبیب محبیان»، نماهنگی که با صدای احمدرضا محبیان و سمیر زند تهیه و تولید شده، با تصاویر و صدای حبیب محبیان با اخذ همه مجوزهای لازم از دفتر موسیقی وزارت ارشاد منتشر شد.

نماهنگ قطعه «دیره»با صدای احمدرضا محبیان و سمیر زند و همچنین با تصویر و صدای نه چندان شفاف «حبیب محبیان» از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز انتشار گرفت.

فروردین ماه امسال قطعه صوتی «دیره» از دفتر موسیقی مجوز انتشار گرفته بود؛ و ویدئوی مربوط به این اثر که در بخش‌هایی از آن بریده‌هایی از فیلم‌های مربوط به حبیب محبیان و صدای نه چندان شفاف او استفاده شده، مجوز انتشار دریافت کرد.

موزیک ویدئوی قطعه «دیره» که پیش از این به صورت تک آهنگ رسمی و مجوزدار منتشر شده بود، پس از بازبینی در شورای صدور مجوز دفتر موسیقی وزارت ارشاد، با مجوز رسمی اجازه نشر پیدا کرد.

حبیب محبیان در تمام سالهایی که به ایران بازگشته بود و در شمال کشور ساکن بود، هرگز اجازه فعالیت رسمی در بازار موسیقی داخلی را پیدا نکرد. او سرانجام در تاریخ ۲۱ خرداد سال ۹۵ به دلیل ایست قلبی درگذشت.

 

wAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs= - ماجرای مجوز گرفتن صدای حبیب محبیان و پسرش چه بود؟

 

wAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs= - ماجرای مجوز گرفتن صدای حبیب محبیان و پسرش چه بود؟

wAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs= - ماجرای مجوز گرفتن صدای حبیب محبیان و پسرش چه بود؟

این پست توسط بخش هنری مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

ماجرای مجوز گرفتن صدای حبیب محبیان و پسرش چه بود؟

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .


منبع:koolakmag.ir
گرداوری :ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A