home تلگرام ماشین های لوکس ۲ تا ۴ میلیارد تومانی در بازار ایران (عکس)

ماشین های لوکس ۲ تا ۴ میلیارد تومانی در بازار ایران (عکس)

243808832 talab org - ماشین های لوکس 2 تا 4 میلیارد تومانی در بازار ایران (عکس)

ماشین های لوکس ۲ تا ۴ میلیارد تومانی در بازار ایران

قیمت دلار تاثیر مستقیم دارد بر روی قیمت خودرو ؛ مخصوصا خودروهای خارجی …

 

در ۶ ماه اول سال ۹۷ قیمت برخی خودرو ها ۲ تا ۳ برابر افزایش یافته است.

 

با افزایش قیمت دلار قیمت خودرو های داخلی و وارداتی نیز طی چند ماه گذشته به شدت بالا رفت اما دراین میان خودروهایی نیز وجود دارند که شاید کمتر کسی فکر کند که باید برای سوار شدن در آن ها مبالغی بین ۲ تا حدود ۴ میلیارد تومان را بپردازد.

گروه اتومبیل تالاب: دراین پست نگاهی داریم به عده اي از این خودروها که مالکان انها رقم پیشنهادی خودرا در سایت هاي‌ خرید و فروش خودرویی بین ۲ تا حدود ۴ میلیارد تومان اعلام کرده اند.

 

به گزارش تالاب نخستین خودرویی که دراین فهرست نظرمان رابه خود جلب میکند مربوط به بنز S500 مدل ۲۰۱۴ است که با کارکرد ۱۱ هزار کیلومتر برچسب قیمتی ۳ میلیاردو ۸۰۰ میلیون تومان را بر خود دارد.

 

خودرو های مرسدس بنز S500 در آگهی هاي‌ دیگر نیز با توجه به انواع آپشن و کیلومتر در مدل ۲۰۱۴ همگی بین ۲.۵ تا ۳.۸ میلیارد تومان قیمت دارند.

781256562 talab org - ماشین های لوکس 2 تا 4 میلیارد تومانی در بازار ایران (عکس)

خودروهای گرانقیمت در ایران

 

دومین خودروی گرانقیمت که در سایت هاي‌ خرید و فروش خودرویی قیمت بالایی را پس از مرسدس بنز بخود اختصاص داده است لکسوس شاسی بلند LX است. این ماشین در مدل ۲۰۱۳ با کارکردهای مختلف ۲۸ تا ۶۰ هزار کیلومتری با رقم هاي‌ ۲ ملیاردو ۵۰۰ تا ۳ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان در دسترس فروش قرار گرفته است.

2000394049 talab org - ماشین های لوکس 2 تا 4 میلیارد تومانی در بازار ایران (عکس)

با گشتن در بین آگهی ها به یک خودروی رنجرور ایووک ۲۰۱۷ صفر کیلومتر برخوردیم که رقم پیشنهادی مالک برای ان ۳ میلیارد تومان است.

 

بی ام و سری ۷ در بین آگهی هاي‌ ارائه شده در رده چهارم قرار گرفته است . اگر بخواهید مالک یک دستگاه بی ام و سری ۷ مدل ۲۰۱۷ شوید باید با توجه به آپشن و کار کرد ماشین ۲ میلیارد تا ۲.۵ میلیارد تومان پرداخت کنید.

1212949321 talab org - ماشین های لوکس 2 تا 4 میلیارد تومانی در بازار ایران (عکس)

به گزارش تالاب : برند پورشه نیز دراین فهرست جایگاه مخصوص خودرا دارد پورشه ۹۱۱ یکیدیگر از آگهی هاي‌ میلیاردی ماشین رابه خود اختصاص داده است مالک این ماشین پورشه مدل ۲۰۱۳ رابا قیمت ۲.۵ میلیارد تومان در دسترس فروش گذاشته است.

81097724 talab org - ماشین های لوکس 2 تا 4 میلیارد تومانی در بازار ایران (عکس)

مازراتی بعنوان یک خودروی لوکس خاص در رده بعدی قیمتی قرار گرفته است .در گشتی که در بین اگهی هاي‌ خودرویی داشتیم مازراتی کواتروپورته مدل ۲۰۱۳ با کارکرد حدود ۵ هزار کیلومتر برچسپ قیمتی ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان را بر خود دارد.

1001684339 talab org - ماشین های لوکس 2 تا 4 میلیارد تومانی در بازار ایران (عکس)

یکیدیگر از خودرو های لوکس که تعداد محدودی از ان نیز روانه بازار شد لوتوس است . این ماشین در تیپ الیزه با مدل ۲۰۱۶ و با کار کرد ۵ هزار ۵۰۰ کیلومتر قیمت ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان را بر خود میبیند.

1637212272 talab org - ماشین های لوکس 2 تا 4 میلیارد تومانی در بازار ایران (عکس)

با توجه به قیمت هاي‌ بسیار بالای این خودروها شاید تعداد کمی از خریداران ماشین توان پرداخت چنین ارقامی را دارند. خودروهایی که تا پیش از گران شدن نصف و کمتر از نصف قیمت هاي‌ اعلام شده کنونی ارزش داشتند و حالا قیمت هایي را بر خود میبینند که واقعا عجیب است.

 


 

اولین پیک‌ آپ سنگین الکتریکی جهان

سانگ‌یانگ در حال تهیه و تدارک یک پیک‌آپ تمام الکتریک بر پایه موسو است.

 

به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از “اینساید ئی‌وی‌ز”؛ این برند کره جنوبی بخشی از کمپانی بزرگ “ماهیندرا” است که انتظار دارد تا سال ۲۰۲۰ نخستین پیک‌آپ تمام الکتریکی خودرا برپایه مدل مفهومی “ئی- سیو” معرفی کند.

52624452 talab org - ماشین های لوکس 2 تا 4 میلیارد تومانی در بازار ایران (عکس)

به گزارش تالاب : در برهه‌اي طولانی تر، یعنی زمانی حوالی سال ۲۰۲۳ احتمالا شاهد یک پیک‌آپ موسو سانگ‌یانگ از نوع الکتریکی هستیم که با عنوان نخستین پیک‌آپ سنگین الکتریکی جهان شناخته می شود.

 

خبر های مربوط به این پیک‌آپ الکتریکی سانگ‌یانگ توسط مدیرعامل این شرکت دریک کنفرانس رسانه‌اي تائید شده است. این اسب کاری قرار است با دو موتور با قابلیت محرک تمام چرخ ارائه شود که با هر بار شارژ اتومبیل را حدود ۴۵۰ کیلومتر پیش می برد.

 


گرداوری :تالاب
گرداوردی مطلب مورد نظر توسط:علی نادری

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A