home بیوگرافی محسن یگانه با مخاطبانش در رفسنجان دیدار می‌کند/ بهت قول میدم در شهر‌های ایران طنین انداز می‌شود

محسن یگانه با مخاطبانش در رفسنجان دیدار می‌کند/ بهت قول میدم در شهر‌های ایران طنین انداز می‌شود


به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری ایرانی عکس، محسن یگانه پس از اجرا‌های موفقیت آمیزی که در شهر تهران داشت، در سری جدید کنسرت‌های خود با هموطنانش در شهر رفسنجان دیدار می‌کند.

 

یگانه در کنسرت تابستانی پیش روی خود با منتخبی از قطعه‌های پرطرفدارش مانند “سکوت”، “رگ خواب”، “درکم کن”، “دوستت دارم”، “هوایی شدی” و “نمیشه” روی صحنه می‌رود.

 

1276983 569 - محسن یگانه با مخاطبانش در رفسنجان دیدار می‌کند/ بهت قول میدم در شهر‌های ایران طنین انداز می‌شود

 

در کارنامه هنری محسن یگانه سابقه خواندن تیتراژ‌های موفقی مانند “ماه عسل” و سریال جدید‌هایی همچون “آسمان همیشه ابری نیست دیده می‌شود. یگانه با وجود برخورداری از تیتراژ‌های موفق، اعتقاد دارد در زمینه تیتراژخوانی چندان موفق نیست.

 

به طور یقین در کنسرت پیش روی این هنرمند عرصه موسیقی پاپ تک قطعه «کویر» که چندی پیش همراه با کلیپی ویژه در اختیار مخاطبان موسیقی پاپ قرار گرفت، یکی از آثاری است که پیش از خوانده شدن، درخواست‌های بسیاری را در بر دارد.

سال گذشته هنگام اجرای قطعه «بهت قول میدم» در یکی از کنسرت‌های یگانه، تصویربرداری انجام شد و فیلم آن در اختیار طرفداران این خواننده قرار گرفت و همین اتفاق باعث شد علاقه شنوندگان موسیقی پاپ به این قطعه بیش از پیش شود.

 

نام جدیدترین آلبوم محسن یگانه با نام تنها دختر این هنرمند جوان هماهنگ است. در واقع یگانه در همان سال ۱۳۹۳ که برابر با زمان تولد دختر بود آلبومش را با این عنوان منتشر کرد.

 

1276984 746 - محسن یگانه با مخاطبانش در رفسنجان دیدار می‌کند/ بهت قول میدم در شهر‌های ایران طنین انداز می‌شود

 

آلبوم «نگاه» از ۱۳ قطعه به نام‌های «دنبالش میرم»، «چقدر دیر»، «دیوار»، «نه»، «درکم کن»، «خاطره نقش»، «جاده»، «تو فکر میرم»، «نگاه»، «دلکم»، «دلسرد»، «انتظار» و «پرنده» تشکیل شده است.

 

محسن یگانه ۵ شهریور ساعت ۲۰:۰۰ در سالن اداره کار شهر رفسنجان می‌خواند.

 

گزارش از بهاره کنجکاوفرد

 

ایرانی عکس/



منبع

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A