home دسته‌بندی نشده مرفاوی: یک نفر باید منصوریان را کنترل کند تا منطقی حرف بزند

مرفاوی: یک نفر باید منصوریان را کنترل کند تا منطقی حرف بزند


samad marfavi - مرفاوی: یک نفر باید منصوریان را کنترل کند تا منطقی حرف بزند

به نقل از ایرانی عکس ، صمد مرفاوی درباره شکست دو بر صفر استقلال مقابل پدیده، اظهار داشت: پدیده برنامه خوبی داشت و توانست برنامه خودش را به اجرا بگذارد. استقلال هم به خاطر شرایط سختی که داشت، با استرس وارد زمین شد. استرس در این چهره بازیکنان و حتی نیمکت‌نشینان استقلال هم مشخص بود. این استرس تاثیر خیلی زیادی روی روند دانلود بازی داشت و استقلال نتوانست برنامه‌های تیمی خودش را اجرا کند. تیم به لحاظ روحی، خراب و به لحاظ فنی، سردرگم بود. استقلال عملاً هیچ راهکاری بخاطر بردن نداشت و دانلود بازی خوبی ارائه نداد.

وی در این خصوص حرکات عجیب علیرضا منصوریان در این پایان دانلود بازی گفت: آن صحنه‌ها را دیدم و می‌دانم که این شرایط، چه شرایط سختی است. وقتی مربی و تیمش تحت فشار باشند و از طرفی نارضایتی هوادار را ببینند، لحظات سختی را می‌گذارند. منصوریان دید که تیمش با شکست مواجه شده و هواداران ناراضی هستند و شعار می‌دهند. وقتی شرایط روحی‌ مربی بد می‌شود، آن اتفاقات می‌افتد.

سرمربی پیشین استقلال درباره احتمال تغییرات در این کادر فنی این تیم تصریح کرد: بحرانی به‌وجود آمده و این بحران هم حل شدنی است. با یک برد شرایط برمی‌گردد. فکر می‌کنم ۵ هفته به لحاظ فنی بخاطر واکنش مربی در این تیم استقلال زود است. تغییرات مربی در این ۵ هفته اول زود است، مگر اتفاق خاصی بین هیئت مدیره و کادر فنی رخ دهد. باید جلسه‌ای بگذارند و ببینند هیئت‌مدیره و کادر فنی یا به تفاهم می‌رسند یا نه. امیدوارم هر اتفاقی رخ می‌دهد به صلاح استقلال باشد.

مرفاوی با اشاره به صحبت‌های علیرضا منصوریان در این نشست‌های خبری، یادآور شد: منصوریان باید پخته‌تر و منطقی‌تر حرف بزند. هر کسی یک برخوردی دارد و به گونه‌ای صحبتی می‌کند، اما یک نفر باید کنار منصوریان باشد که او را کنترل کند.

جمع اوری: ۹۰tvجمع اوری

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A