خانه » بیوگرافی » مشاجره همایون اسعدیان و احمد نجفی در برنامه شب های شفاهی

اطلاعیه سایت

مشاجره همایون اسعدیان و احمد نجفی در برنامه شب های شفاهی

مشاجره همایون اسعدیان و احمد نجفی در برنامه شب های شفاهی

مشاجره همایون اسعدیان و احمد نجفی در برنامه شب های شفاهی

مشاجره همایون اسعدیان و احمد نجفی در برنامه شب های شفاهی

به گزارش سبک ۹۸ ، پس از جنجال های چند روز اخیر احمد نجفی و گل گرفتن درب شورای صنفی نمایش ، واکنش های زیادی از طرف هنرمندان به وی وارد شد .

احمد نجفی برای پاسخ گویی به کاری که انجام داده و علت آن به برنامه شب های شفافی به مجری گری محمود گبرلو دعوت شد .

در این برنامه همایون اسعدیان پشت خط آمد و صحبت های تندی علیه احمد نجفی بیان کرد .

وی گفت : آقای نجفی هر سال فیلمی در پردیس کوروش اکران می کند که این فیلم در یک هفته اکران ششصد هزار تومان فوش می کند . سینمای کوروش هر فیلمی را که نشان دهد در روز چند میلیون می فروشد . ایشون برای فرار از اینچنین فروشی لطف کنند اینقدر به دیگران توهین و بی ادبی نکنند . پول بنده در حوزه هنری بلوکه است ، لطف کنید اگر اشتباه کردید ، عذرخواهی کنید . مجری برنامه حرف آقای اسعدیان را قطع کرد و گفت ، ما اینجا هستیم تا درباره این موضوع حرف بزنیم و خدای ناکرده قست تهمت به هم را نداریم .

آقای اسعدیان ادامه داد : شورای صنفی اکران نمایندگان سروف هستند اگر این ها بد عمل می کنند سروف می توانند با آن ها برخورد کنند و آن ها را تعویض کنند .

مجری برنامه نیز گفت : بحث ما نیز این است که یک شورای صنفی است که آقای نجفی به آن معترض است و ایشان میگویند که شورای صنفی در کارهایشان روابط شخصی را دخیل می کنند و این نکته مهمی است که باید بررسی و اثبات شود .

احمد نجفی با لحنی نسبتا تند گفت : آیا شما فیلمی که با آقای سرتیپی که عضو همین شورا است و که خودتان گفتید درسالنی مناسب پخش کردید ؟

همایون اسعدیان پاسخ داد : شما چند غلط داشتید چون آقای سرتیپی عضو شورای صنفی نیست و ایشون عضو شورای پخش کنندگان هستند و ربطی به شورای صنفی ندارند .

آقای اسعدیان رو به مجری برنامه گفت : متاسفم برای شما که شخصی را آورده اید که اطلاعات اشتباه می دهد . فیلم بنده که سال گذشته در عید اکران شده در مهرماه همان سال پروانه نمایش گرفته بوده است و شش ماه جلوتر از همه فیلم ها بوده است و اولویت بیشتری داشته است . خداروشکر این فیلم نفروخت اگر دشمن چه می کرد .

آقای احمد نجفی با لحنی تند از همایون اسعدیان پرسید : آیا شما در عرض شش ماه دو فیلم داشتید یا نه ؟

همایون اسعدیان در پاسخ گفت : مگر چه خلافی بنده کردم ، اصلا چهارتا فیلم داشتم .

احمد نجفی ادامه داد : چرا زمانی که شما دو فیلم داشتید من حق ندارم فیلمی برای اکران داشته باشم . همایون اسعدیان گفت خب مشکل از پخش کننده شما می باشد و ربطی به شورای صنفی ندارد .

پس از بحث ها همایون اسعدیان و احمد نجفی در صحبت های همدیگر وارد می شدند و نمی گذاشتند صحبت کنند .

 

مشاجره همایون اسعدیان و احمد نجفی در برنامه شب های شفاهی


منبع:sabk98.com
گرداوری :ایرانی عکس

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A