خانه » اخبار روز » موش سارق در کشور چین معروف شد + عکس جنجالی تنبیه عجیب موش

اطلاعیه سایت

موش سارق در کشور چین معروف شد + عکس جنجالی تنبیه عجیب موش

موش سارق در کشور چین معروف شد + عکس جنجالی تنبیه عجیب موش


آویختن تابلوی تفهیم اتهام از گردن موش سارق

موش سارق : یک فروشنده مواد غذایی در کشور چین در اقدامی عجیب به تنبیه سارق برنج های فروشگاه خود پرداخته است؛ او دست و پاهای مجرم را با طناب بسته و یک تابلو اعتراف از گردن او آویخته.

نکته عجیب و جالب و تا حدی خنده دارِ این حرکت این بوده که، مجرم، یک موش بزرگ و خیابانی است. عکاسی که تصاویر گوناگونی از نحوه تفهیم اتهام این حیوان کوچک برداشته، آن ها را در شبکه اجتماعی چینی ها به نام Weibo منتشر کرده که با استقبال بسیار زیادی از طرف کارابران این شبکه اجتماعی مواجه شده است.

یک از نوشته های دور گردن این سارق این است: «من قول می دهم دیگر این کار را انجام ندهم.»

عکس دار زدن موش سارق

PAY AsiaWire RatShame 01 - موش سارق در کشور چین معروف شد + عکس جنجالی تنبیه عجیب موش

نوشته دیگر که از گردن موش آویخته شده و کمی طولانی تر از قبلی است این بوده: «این بهترین کاری است که می توانید انجام دهید؟ حتی اگر مرا تا سر حد مرگ کتک بزنید، من اعتراف نمی کنم که دزدیده شدن برنج های خانه شما کار من بوده.»

این عکس با کپشن: «یکی از دوستان من در انبار خوراکی های خود این موش سارق را پیدا کرده است.» در شبکه اجتماعی Weibo با دیگران به اشتراک گذاشته شده است.

گفته می شود آن ها این موش را گرفته و از فروشگاه بیرون انداخته اند. اما واکنش کاربران اینترنتی به تصاویر منتشر شده از آن برایشان بسیار جای تعجب داشته؛ برخی از مردم از موش متنفر بودند، برخی آن را بامزه خوانده و برخی دیگر دلشان برای آن سوخته است.

شاید بد نباشد بدانید که در سال گذشته میلادی نیز یک زوج چینی، یک موش را دستگیر کرده و وی را برای دزدیدن موز بازجویی نموده و فیلم این مراحل را در اینترنت با دیگران به اشتراک گذاشته بودند.

موش سارق در کشور چین معروف شد + عکس جنجالی تنبیه عجیب موش

نوشته موش سارق در کشور چین معروف شد + عکس جنجالی تنبیه عجیب موش اولین بار در شهر مطلب پدیدار شد.منبع مطلب

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A