home اخبار روز موضوع برنامه ماه عسل ۹۶ پنجشنبه ۱۸ خرداد ۹۶

موضوع برنامه ماه عسل ۹۶ پنجشنبه ۱۸ خرداد ۹۶


موضوع برنامه ماه عسل ۹۶ پنجشنبه ۱۸ خرداد ۹۶

subject Program Mahe Asal 18 Khordad 96 - موضوع برنامه ماه عسل 96 پنجشنبه 18 خرداد 96

موضوع برنامه ماه عسل ۹۶ پنجشنبه ۱۸ خرداد ۹۶

به گزارش سایت دریایی ها : برنامه امشب ماه عسل با حضور دو خانواده روی آنتن رفت که ده سال قبل زمانی که فرزندانشان متولد شده بودند،این بچه ها در بیمارستان با یکدیگر عوض شدند. خانواده اول در ابتدای برنامه به این موضوع اشاره می کند که فرزندشان سامان از تمامی لحاظ با تمامی افراد خانواده و حتی با خود خانم و همسرش تفاوت داشت و پس از گذشت چند سال تصمیم گرفتند که آزمایش بدهند اما با آزمایش دادن مشخص شد که دی ان ان این بچه با این خانم و این آقا تفاوت دارد و سامان بچه آن ها نیست .

پس از طی شدن مراحل بسیاری که  تعدادی از آن ها قانونی بود این خانواده متوجه شدند که در روزی که فرزند آن ها متولد شده دو بچه دیگر نیز در آن روز به دنیا آمده و با جستجوهای بیشتر به دنبال آن خانواده رفتند که در یکی از خانواده ها فرزند خود را پیدا کردند.

پدر خانواده دوم که در شرایط بسیار ناگهانی و شوک آوری قرار گرفته بود تصمیم گیرد در یک میهمانی موضوع را برای بچه ها توضیح دهد اما بر اثر فشارهای بسیاری که در رویارویی با این اتفاق تحمل کرده بود فوت می کند.

این دو خانواده که مادرانشان در استودیو ماه عسل حضور داشتند در ادامه برنامه به این موضوع اشاره کردند که این گونه تصمیم گیری شده که هر دو خانواده بچه ای را که پیش از اطلاع از این اتفاق بزرگ می کرده را همچنان نزد خود نگه داری کنند البته رفت و آمد بین این دو خانواده وجود داشته باشد.
منبع:خبرگزاری میزان/


گرداوری شده توسط: ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A