خانه » اخبار روز » میزان عیدی اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اعلام شد

اطلاعیه سایت

میزان عیدی اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اعلام شد

میزان عیدی اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اعلام شد


بخشنامه پرداخت میزان عیدی کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد ابلاغ شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، بر اساس این بخشنامه به کارکنانی که مشمول مقررات تامین اجتماعی بوده و دارای حکم رسمی قطعی، رسمی آزمایشی و قرارداد کارمعین هستند عیدی معادل ۲۲ ماه حقوق و مزایای مستمر (بدون احتساب کمک هزینه های حق تاهل، حق مسکن و حق اولاد) مشروط بر اینکه از مبلغ ۱۶ میلیون و ۲۴۳ هزار و ۳۲۰ ریال کمتر و از مبلغ ۲۴ میلیون و ۳۶۴ هزار و ۹۸۰ ریال بیشتر نشود براساس ماه های کارکرد آنان قابل پرداخت خواهد بود.

براین اساس، کارکنانی که در سال جاری براساس مصوب شورای اداری و مالی دانشگاه به قرارداد کار معین تغییر وضعیت یافته اند از تاریخ صدور مجوز مشول دریافت پاداش (عیدی) می شوند.

همچنین در این بخشنامه در خصوص میزان پاداش (عیدی) کارکنان تمام وقت بازنشسته و یا خرید خدمت نیز آمده است در مقابل ۱۲ ماه خدمت معادل ۷ میلیون و ۷۰۵ هزار ریال قابل پرداخت است.

همچنین کارکنان ساعتی تمام وقت که از ابتدای سال ۹۵ تا پایان اسفندماه سال جاری اشتغال به کار داشته و در طول سال مذکور حداقل ۲ هزار و ۲۲۰ ساعت کارکرد داشته باشند مشمول میزان عیدی کارکنان تمام وقت می شوند.

براساس این بخشنامه کارکنان ساعتی که کمتر از یک سال سابقه کار داشته و یا مجموع ساعات کارکرد آنها کمتر از ۲ هزار و ۲۲۰ ساعت است به نسبت کارکرد حداکثر تا مبلغ ۱۶ میلیون و ۲۴۳ هزار و ۳۲۰ ریال تعلق می گیرد.

به کارکنان ساعتی در صورتی که جمع ساعات کارکرد آنها در طول سال جاری از ۳۷۰ ساعت کمتر باشد پاداش(عیدی) تعلق نمی گیرد.

در بخشی دیگر از این بخشنامه در خصوص پاداش (عیدی) به اعضای هیات علمی دانشگاه اشاره شده که بر این اساس اعضای هیات علمی تمام وقت در صورت ۱۲ ماه خدمت در سال ۱۹۵ معادل ۷ میلیون و ۷۰۵ هزار ریال و در صورت وجود اعتبار لازم و بسته به توانایی مالی واحدها با تصمیم گیری در شورای استان دانشگاه حداکثر تا سقف پانزده میلیون ریال قابل پرداخت است.

همچنین اعضای هیات علمی نیمه وقت در مقابل ۱۲ ماه خدمت نیمه وقت معادل یک دوم مبالغ عنوان شده در بند اعضای هیات علمی تمام وقت پرداخت می شود.منبع کنکور

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A