خانه » اخبار روز » می‌توانیم رتبه اول پرداخت تسهیلات رونق تولید را به خود اختصاص دهیم

اطلاعیه سایت

می‌توانیم رتبه اول پرداخت تسهیلات رونق تولید را به خود اختصاص دهیم

می‌توانیم رتبه اول پرداخت تسهیلات رونق تولید را به خود اختصاص دهیممی‌توانیم رتبه اول پرداخت تسهیلات رونق تولید را به خود اختصاص دهیم

وی با تاکید بر اینکه لرستان در همه ی شاخص های ارزیابی شده نسبت به گذشته ارتقا داشته است، افزود: لرستان در حوزه ارزش تولید در جایگاه ۲۲ بوده که در ارزیابی های صورت گرفته توانسته ایم در این رابطه به رتبه دوم کشور ارتقا پیدا کنیم.

به گزارش خبرانلاین لرستان ،رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان با بیان اینکه لرستان در حوزه صدور پروانه های بهره برداری در هفت ماهه اول امسال رشد داشته است، تصریح کرد: امسال شاهد رشد ۱۸۸ درصدی در این حوزه بوده ایم.

صفی خانی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه در حوزه پرداخت تسهیلات رونق تولید باید تلاش های بیشتری صورت گیرد، گفت: مدتی است که در این حوزه درجا می زنیم.

وی با بیان اینکه به دنبال این نیستیم که به طرح های فاقد توجیه اقتصادی تسهیلات بدهیم اما بسیاری از مشتریان خوب بانکها طرح هایی دارند که هنوز در مرحله قرارداد باقی مانده است، تصریح کرد: باید اولویت بندی در رابطه با پرداخت تسهیلات رونق تولید صورت گیرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان یادآور شد: با ظرفیتی که بانکهای استان دارند و نگاه ویژه آنها به توسعه و رونق تولید می توانیم رتبه اول پرداخت تسهیلات رونق تولید را به خود اختصاص دهیم.

۴۶

منبعمنبع نیکگو

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A