home بیوگرافی نسخه رمال برای خانم بازیگر!

نسخه رمال برای خانم بازیگر!

یک پیام در گروهی که بیش از ۳ هزار عضو دارد دائم دست به دست می شود.رمال

به کاربران گروه که بیشتر آن ها را زنان تشکیل می دهند توصیه شده که برای حل مشکل خود به یک رمال مراجعه کنند.

در تبلیغ منتشر شده ۲ راهکار معرفی شده است. روش اول حضوری است و در روش دوم تاکیده شده که فرد می تواند با پرداخت مبلغی بیشتر، برای دریافت پاسخ غیر حضوری، سوال خود را به یک آی دی خصوصی ارسال و سپس منتظر دریافت جواب بماند.

خواسته ها و مشکلات نیز دسته بندی شده اند.فرد مورد نظر ادعا می کند که در مواردی از قبیل بخت گشایی، باز کردن سرکتاب، باطل السحر، زبانبند، طلسم افزایش مال و ثروت، طلسم محبت فوری.

دعای محبت شدید، دعا برای برگشت یار، دعا برای فروش آپارتمان، دعا برای بچه دارشدن، دعا برای رفع کدورت، دعا برای صلح و آشتی و دعای سازش بین زن و شوهر تبحر دارد.

برای دیدار با فرد مورد نظر با شماره تلفنی که در پیام منتشر شده در فضای مجازی وجود دارد، تماس می گیرم.

خانمی که از صدایش جوان بودنش به خوبی هویداست پاسخ تلفن را می دهد. می گوید کارتان چیست که در جواب می گویم اوضاع مالی خوبی ندارم. گره ای در زندگی ام ایجاد شده که بلافاصله پاسخ می دهد استاد برای کار شما دعای افزایش مال و ثروت را دارد. اصرار می کنم که هر چه سریع تر به دیدار استاد بروم.در نهایت نخستین وقتی که در تقویم وجود دارد از آن من می شود. ساعت ۱۹ یک هفته بعد از روزی که تماس برقرار شده است.

خانم جوان تاکید می کند که اگر راس ساعت در محل حاضر نباشی، وقتت می سوزد، پس به موقع بیا.

روز دیدار با استاد فرا می رسد، باید به نوعی از او سوال کنم که متوجه نشود خبرنگار هستم. از قبل سوالات را در ذهن مرور می کنم تا به خانه ای قدیمی که حوالی خیابان نیاوران بعد از کامرانیه است، می رسم.

زنگ در را که می زنم صدایی آشنا می گوید در حیاط خانه منتظر بمان تا نوبتت شود.

وارد حیاط که می شوم با چهره چند زن رو به رو می شوم. گویی آن ها هم منتظر هستند که نوبتشان فرا برسد.

از یکی از آن ها سوال می کنم که مدت زمان زیادی است که منتظر مانده؟، که می گوید از یک ساعت پیش اینجا هستم؛ از وقتی که به من داده اند نیم ساعت گذشته، اما ارزشش را دارد که منتظر بمانم.از او می پرسم که قبلا هم اینجا آمده یا خیر که می گوید من مشتری ثابت این خانه هستم. خیلی وقت ها می آیم و تا الان هم همیشه جواب گرفته ام.

دختری که کمی آن طرف تر ایستاده، در این میان وارد بحث می شود. می گوید:چه کسانی که اینجا نمی آیند. یک بار که من اینجا بودم، یکی از خانم های بازیگر را اینجا دیدم. باورم نمی شد که او هم به رمالی اعتقاد داشته باشد. از استاد در رابطه با او پرسیدم که به من گفت:این خانم در سال چندین نوبت پیش من می آید تا نقش های بهتری به او پیشنهاد شود.

می خند و زیر لب می گوید:البته من هم خودم به رمال ها اعتقاد ندارم و تنها برای دلگرم شدن نزد استاد می آیم. می آیم تا آرام شوم.

فرصتی که به هر مشتری داده می شود حدود ۲۰ دقیقه است. افراد می روند و در مرحله اول، خواسته شان را می گویند. بعد، فرد مورد نظر که او را استاد خطاب می کنند، به آن ها وقتی دیگر را اعلام می کند تا بیایند و نوشته هایی که به طور اختصاصی برای آن ها نوشته شده است را تحویل بگیرند.

بعد از گذشته ۷۵ دقیقه از زمانی که در وقت اولیه به من اعلام شده بود، بلاخره فرصت به من می رسد. به داخل خانه راهنمایی می شوم. بعد از گذشتن از یک راهرو باریک باید از پله ها بالا بروم. به پشت در اتاق استاد که می رسم بیرون در، یک میز کوچک با یک صندلی چوبی قرار دارد. زن جوان که پیش از این چند بار با او تلفنی صحبت کرده ام به من می گوید خوش آمدی، وارد که شدی سعی کن زیاد سوال نپرسی و فقط با دقت به حرف های استاد توجه کن.

فضا بی شباهت به مطب پزشکان نیست.وارد اتاق می شوم. مردی جوان با مو های بلند که با کشی مشکی آن ها را بسته رو به رویم نشسته است. محاسنش هم بسیار بلند است. هر دو دست او پر شده از مهره هایی که به هم متصل هستند و دو انگشتر بزرگ نیز در دستانش خودنمایی می کنند. لباس هایش سراسر مشکی است و کتاب هایی را جلو دست خود قرار داده است.می گوید مشکلت چیست؟، که پاسخ می دهم گره ای در کارم ایجاد شده، هر چقدر تلاش می کنم درآمدم کمتر می شود.

می گوید نام مادرت و تاریخ دقیق تولدت را بگو، بعد از آن زیر لب چیز هایی را می گوید و روی یک برگه یادداشت می کند. تاکید می کند که باید روز های سعد و نحس را محاسبه کند.

سعی می کنم سر بحث را با او باز کنم. می گویم منطقی نیست یک فوتبالیست درآمد میلیاردی داشته باشد و من صبح تا شب کار کنم، اما دریافتی ام در آخر ماه کمتر از مخارجم باشد. در ادامه از او می پرسم که شما مراجعه کننده ورزشکار هم دارید؟، در ابتدا جوابی نمی دهد. تمام تمرکزش به روی برگه ای است که با خودکار مشکی عدد هایی را به روی آن یادداشت کرده است.

دوباره ادامه می دهم، واقعا همین است که همه مردم می گویند. ۲۲ مرد دنبال یک توپ گرد می دوند و در یک فصل، به اندازه تمام سال هایی که من و خانواده ام کار کرده ایم، شاید هم بیشتر درآمد کسب می کنند.لبخند می زند و می گوید:به ورزش علاقه داری؟ پاسخ می دهم زیاد. می گوید اتفاقا همسر یکی از مربیان لیگ یکی هم از مشتریان من است.

با اشتیاق به او می گویم تا الان شده که این خانم برای حل مشکلات تیم همسرش هم پیش شما بیاید؟، که جواب می دهد یک بار فصل قبل تیم آن ها در اواسط لیگ نتایج خوبی کسب نمی کرد. با یک نسخه، مشکل تیمشان را حل کردم.تا شروع به پرسیدن سوالی دیگر می کنم، می گوید دختر چقدر حرف می زنی و دیگر با من هم کلام نمی شود.

نوشته هایش که به پایان می رسد، می گوید دو روز دیگر بیا، کارت انجام شده، نوشته ها را بگیر، در جایی که دید نداشته باشد نصب کن. بهترین جا، پشت تابلویی است که در دیوار خانه تان نصب شده باشد.زمانی که از اتاق خارج می شوم، زن جوان می گوید، تجویز استاد چه بود؟، می گویم قرار شد دو روز دیگر بیایم و نوشته هایم را بگیرم. کارم رزق در کار بود. می گوید حسابتان ۱۵۰ هزار تومان می شود، نقد حساب می کنید یا کارت می کشید؟

در تمام مسیر بازگشت به این سوال فکر می کنم که چه چیز سبب می شود افراد برای حل منطقی مشکلات خود به رمال مراجعه می کنند.


منبع:newsair.ir
گرداوری :ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A