home بیوگرافی نسخه شفابخش طب سنتی برای انواع کبد چرب

نسخه شفابخش طب سنتی برای انواع کبد چرب

در طب سنتی و ایرانی ـ اسلامی، دستورالعمل‌های ساده و بسیار کارآمدی برای درمان “کبد چرب” وجود دارد که در این مطلب به یکی از این ترکیبات ساده و بی‌نظیر اشاره شده است.

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

سلامت

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

طی دهه‌های اخیر به‌دلیل روی آوردن غالب مردم به به زندگی ماشینی و عدم تحرک کافی، عادات غذایی نامناسب و استفاده بیش از حد روغنهای نامناسب (مانند روغن‌های مایع موجود در بازار) شاهد بروز بیماری‌های متفاوت کبدی هستیم که با توجه به وظیفه مهمی که کبد در دفع سموم و پالایش بدن ایفا می‌کند، این امراض می‌توانند به شدت سلامتی انسان را به خطر بی‌اندازند.

“کبد چرب” در پزشکی حالتی برگشت‌پذیر از تجمع واکوئولهای چربی در سلولهای کبدی است که با التهاب کبد مشخص می‌شود؛ ایجاد این بیماری در افرادی که الکل مصرف می‌کند بالاست اما در کشورمان این بیماری دلایل دیگری نیز دارد و به اسم «کبد چرب غیرالکلی» شناخته می‌شود؛ فرم غیرالکلی این بیماری در بسیاری از مشکلات مختلف در بدن مثل دیابت، چاقی و سوء‌تغذیه ظاهر می‌شود.

wAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs= - نسخه شفابخش طب سنتی برای انواع کبد چرب

انواع کبد چرب

کبد چرب غیرالکلی: این مشکل زمانی ظاهر می‌شود که کبد در خرد کردن چربی‌ها دچار اختلال می‌شود و با تجمیع چربی در بافتهای کبد، انسان دچار کبد چرب می‌شود.

کبد چرب الکلی: این بیماری جزء یکی از نخستین مراحل امراض کبدی مرتبط به الکل است و به سبب مصرف زیاد الکل، کبد آسیب دیده و توانایی تجزیه چربی‌ها را از دست می‌دهد.

کبد چرب بارداری: اگرچه به ندرت شاهد چنین بیماری بوده‌ایم، با این وجود تجمیع چربی در بارداری می‌تواند موجب مشکلات اساسی چه برای مادر و چه برای جنین شود.

طب ایرانی ـ اسلامی استفاده از “سرکه انگبین عسلی” برای درمان کامل مشکلات کبدی، تقویت کبد، کمک به عملکرد منظم کبد همچنین پیشگیری از بروز بیماریهای کبدی را تجویز می‌کند البته اصلاح نوع روغن مصرفی روزانه(روغن کنجد، روغن زیتون، روغن زرد، روغن شحم گاوی، روغن دنبه از روغنهای سالمی هستند که باید جایگزین روغنهای مایع موجود در بازار شوند) نیز یکی از ضروریات است و ترک نوشیدن “آب یخ” و آب هنگام صرف غذا نیز برای درمان کبد چرب، بسیار ضروری است.

مبتلایان به کبد چرب با مصرف “سرکه انگبین عسلی” طی ۳ ماه دوره مصرف این ترکیب ساده و بی‌نظیر علاوه بر بهبود عملکرد کبد و دفع سموم آن، شاهد آثار مثبت زیر نیز خواهید بود:

ـ بهبود درد در ناحیه مرکز شکم

ـ جلوگیری از سفیدرنگ شدن زبان

ـ جلوگیری از عرق کردن زیاد

ـ رفع سیاهی دور چشم

ـ جلوگیری از خارش و سوزش چشم

ـ واکنش واضح رنگ پوست صورت و شادابی آن

این پست توسط بخش سلامت مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

نسخه شفابخش طب سنتی برای انواع کبد چرب

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .


منبع:koolakmag.ir
گرداوری :ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A