خانه » اخبار روز » نشانه‌های عشق واقعی پسر به دختر

اطلاعیه سایت

نشانه‌های عشق واقعی پسر به دختر

نشانه‌های عشق واقعی پسر به دختر


وقتی دختر و پسری به هم علاقمند می‌شوند این علاقه ممکن است یک دوست داشتن ساده و یا یک عشق باشد. اگر دوست دارید بدانید که آیا طرف مقابلتان عاشق شماست یا یک حس زود گذر دارد همراه ما باشید تا نشانه‌های عشق واقعی پسر به دختر و یا برعکس عشق دختر به پسر را به شما بگوییم. البته قابل ذکر است که این موارد ، موارد کلی هستند و ممکن است برای افراد و رابطه‌های مختلف متفاوت باشد. با مجله صورتی‌ها همراه باشید.

نشانه‌های عشق واقعی پسر به دختر

love - نشانه‌های عشق واقعی پسر به دختر

۱- در حفظ صمیمیت بیشتر رابطه و حل مشکلات زندگیتان در مقایسه با زوج هایی که بدون این حس و تنها بطور رسمی با هم ازدواج کرده اند ، موفق تر هستید.

۲- با هم گرم ، قابل انعطاف ،صمیمی ، رئوف و دلسوز یکدیگر هستید و و هر دو بر آنید تا این این عواطف هر روز افزون شود.

۳- براحتی از اشتباهات هم چشم پوشی می کنید و دوباره روابط شما به همان نزدیکی قبل باقی است .

۴- احساس می کنید که متعلق به هم هستید ( البته این حالت نباید با احساس تحت کنترل بودن یا مالکیت همراه باشد) و دیگران شما را زوجی خوشبخت و جدانشدنی می دانند.

۵- با گذشت ، فداکاری و بزرگ نکردن اشتباهات یکدیگر ، در کنار هم احساس امنیت می کنید و هیچ ترسی بابت از دست دادن هم ندارید .

۶ – عواطف و امیال جنسی شما نسبت به هم بسیار قوی و غیر قابل اجتناب است.

نشانه‌های عشق واقعی

love2 600x319 - نشانه‌های عشق واقعی پسر به دختر

۷- نا خود آگاه احساسات و عواطف جنسی خود را نسبت به هم نشان می دهید و نه از روی عادت ، در این حالت است که امنیت روحی ایجاد می شود و خیال هر دو طرف بابت عدم وجود انحرافات اخلاقی در یکدیگر راحت است .

۸- همیشه در دسترس هم هستید و می توانید روی وجود هم حساب کنید.

۹- بین شما انرژی های مثبت زیادی است که حس اشتیاق به زندگی را افزون می کند .

۱۰- با گذشت زمان روابط شما مستحکم تر شده است .

۱۱- روابط شما طوری بر یکدیگر تاثیر داشته که اگر با خودتان رو راست باشید می بینید که شما شخصی بهتر و متفاوت نسبت به گذشته هستید.

امیدورایم پس از تمرکز روی مطالب فوق ، رابطه ای که در ذهن داشتید همانی باشد که خواستید ، در غیر این صورت بهتراست تجدید نظر کنید ، بدون شک قطع رابطه ی غلط با وجود وابستگی ، بسیار دردآور است ولی این درد بیشتر از رنجی نیست که با ادامه این رابطه مجبور می شوید تا آخر عمر تحمل کنید .منبع

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A