home بیوگرافی نقل و انتقالات بازیکنان مشهور فوتبال

نقل و انتقالات بازیکنان مشهور فوتبال


aef10121910060b0626c5cca947c02fa - نقل و انتقالات بازیکنان مشهور فوتبال

در تعطیلات نیم فصل در لیگ های اروپایی شاید ۱۰ نقل و انتقال جنجالی رخ خواهد داد


نقل و انتقالات احتمالی زمستان؛ از اوزیل تا ایسکو
در آستانه سال نو میلادی گمانه زنی های بسیاری درباره بازیکنانی که در پنجره نقل و انتقالات زمستانی از تیم های خود جدا می شوند، زده می شود. به گزارش فوتبالی، بعضی از بازیکنان شخصا مشتاق حضور در تیم های دیگر هستند و بعضی با توجه به شرایط پیش آمده در تیم هایشان در نیم فصل ابتدایی قصد دارند برای بهبود شرایط از تیم خود جدا شوند.
سایت گل ده نفر از مهمترین بازیکنانی که احتمال واکنش تیم خود در سال نوی میلادی را دارند، مورد بررسی قرار داده است.
آدرین رابیو | پاری سن ژرمن
جدایی رابیو از پاری سن ژرمن بدون شک قطعی است اما زمان آن هنوز مشخص نیست. این هافبک پس از رد پیشنهاد تمدید قرارداد با پاریسی ها از ترکیب این تیم کنار گذاشته شد. او حالا باید شش ماه دور از میادین باشد مگر این که در ژانویه از پاریس جدا شود. گفته می شود مقصد مورد علاقه این بازیکن بارسلوناست اما بارسا تنها یکی از تیم هایی است که به جذب او علاقه دارد.
مسوت اوزیل | آرسنال
نیمه اول فصل برای اوزیل سخت گذشته است. به نظر می رسد که آینده او در ورزشگاه امارات حالا در هاله ای از ابهام قرار داشته باشد. اوزیل بارها از ترکیب آرسنال کنار گذاشته شده و در دانلود بازی ۶ امتیازی برابر لیورپول نیز به میدان نرفت. شایعاتی پیرامون رابطه نه چندان خوب او با اونای امری شنیده می شود. در صورت تصمیم برای جدایی از آرسنال، بازگشت به رئال مادرید نیز یکی از گزینه های احتمالی برای اوزیل خواهد بود.
ایسکو | رئال مادرید
در حالی که احتمال بازگشت اوزیل به پایتخت اسپانیا وجود دارد، یکی از ستارگان مادرید ممکن است در ژانویه این تیم را ترک کند. ایسکو در این فصل تنها در ۵ دانلود بازی به صورت ثابت در لالیگا به میدان رفته که آخرین آنها شکست ۵-‍۱ برابر بارسلونا در نیوکمپ بود. با حضور سولاری روی نیمکت این تیم، انتقال قرضی به آرسنال به عنوان بخشی از قرارداد اوزیل می تواند جان تازه ای به زندگی فوتبالی ایسکو ببخشد.
سسک فابرگاس | چلسی
که پایان دوره فابرگاس در چلسی فرا رسیده باشد. این هافبک اسپانیایی از تیم اول کنار رفته و تنها در یکی از دانلود بازی های این فصل لیگ برتر در ترکیب اصلی قرار داشته است. قرارداد او در ژوئن به پایان می رسد و احتمال جدایی او در ژانویه بسیار زیاد است. میلان و موناکو محتمل ترین مقاصد این بازیکن هستند و شایعاتی مبنی بر تلاش این بازیکن بر لغو کردن قراردادش در ماه ژانویه نیز به گوش می رسد.
دنیس سوارز | بارسلونا
سوارز با حضور بازیکنانی چون آرتور و آرتورو ویدال که به رقابت حضور در خط میانی این فصل بارسلونا اضافه شده اند، شانسی برای دانلود بازی در این پست ندارد. به نظر می رسد که حضور رابیو هم نزدیک باشد و سوارز در پی انتقال به تیمی است که فرصت دانلود بازی بیشتری به او بدهد. آرسنال یکی از گزینه های احتمالی است که می تواند با ۱۴ میلیون پوند، این بازیکن را جذب کند.
گونزالو هیگواین | میلان
بازیکن آرژانتینی که به صورت قرضی از یوونتوس به میلان پیوسته، نتوانست عملکرد خوب خود در تورین را در این تیم نیز تکرار کنند. ممکن است جدایی از فوتبال ایتالیا یکی از راه های بازیابی این بازیکن باشد. هیگواین پیش از این در ناپولی با مائوریتزیو ساری کار کرده و می تواند باقیمانده دوران انتقال قرضی خود را در این تیم پشت سر بگذارد.
آلبرتو مورنو | لیورپول
زمان زیادی از حضور ثابت مورنو در ترکیب لیورپول نگذشته است. مصدومیت و عملکرد خوب رابرتسون باعث شد که این بازیکن از ترکیب لیورپول کنار گذاشته شود. هفته گذشته مورنو به انتقاد علنی از رفتار یورگن کلوپ پرداخت. با وجود این که سرمربی لیورپول تلاش کرد شایعات را کم کند اما آینده مورنو چندان روشن به نظر نمی رسد و بارسلونا می تواند از فرصت به دست آمده نهایت استفاده را ببرد.
رادامل فالکائو | موناکو
فالکائو علیرغم ۳۲ ساله شدن و با مصدومیت های فراوان هنوز یکی از خطرناک ترین مهاجمان در محوطه جریمه است. این بازیکن کلمبیایی در فصل جاری مانند سایر هم تیمی های خود مشکلات زیادی در موناکو داشته است. اگر شرایط بهتر نشود، او ممکن است برای نجات دوران حرفه ای خود از این تیم جدا شود. اتلتیکو مادرید و ریورپلاته، دو باشگاه سابق این بازیکن، خواهان جذب او هستند و در این میان نام گالاتاسرای نیز به چشم می خورد.
مالکوم | بارسلونا
مالکوم کمتر از شش ماه است که به بارسا پیوسته اما شایعات بسیاری درباره جدایی او به گوش می رسد. کوپا آمریکا ۲۰۱۹ در راه است و این بازیکن برزیلی باید فرصت دانلود بازی برای نمایش توانایی های خود برای دعوت به تیم ملی را دشاته باشد. بدون حضور در ترکیب ثابت، بازیکنانی مانند ریچارلیسون در ترکیب تیم تیته ترجیح داده می شود. یک انتقال قرضی برای مالکوم ضروری به نظر می رسد تا بتواند بار دیگر توجه ها را به خود جلب کند.
پل پوگبا؟ | منچستریونایتد
تنها چند روز قبل پوگبا به عنوان یکی از اصلی ترین گزینه های جدایی در ژانویه به شمار می آمد. با حضور مورینیو که این بازیکن را ویروس تیم خوانده بود، شرایط ستاره یونایتد بسیار آشفته و ناراحت کننده به نظر می رسید. جدایی این مربی پرتغالی روح تازه به فوتبال پوگبا دمید. اما خطر از دست دادن این بازیکن در ژانویه هنوز برای منچستریونایتد وجود دارد، چرا که تیم هایی چون بارسلونا، پی اس جی و یوونتوس شرایط او را پیگیری می کنند.
منبع:افتاب
گرداوردی مطلب مورد نظر توسط:ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A