home دسته‌بندی نشده هدف بازیکن خارجی از انتخاب سپاهان

هدف بازیکن خارجی از انتخاب سپاهان


marvan hosein - هدف بازیکن خارجی از انتخاب سپاهان

به نقل از آسمونیز، مروان حسین مهاجم عراقی روز شنبه با سپاهان قرارداد امضا کرد تا این تیم را در این ادامه مسابقات لیگ برتر همراهی کند. زردپوشان اصفهانی هم قصد دارند با جذب حسین ضعف این تیم در این گلزنی را برطرف کنند از رو کرانچار سرمربی کروات زردپوشان حساب ویژه‌ای روی این بازیکن باز کرده است.

مروان حسین  در این مورد پیوستنش به سپاهان، شرایط این تیم و انتظارات هواداران سپاهان از بازیکنان عراقی صحبت‌هایی انجام داد.

*در این خصوص حضور در این تیم سپاهان صحبت کن. چه شد که این تیم را انتخاب کردی؟

سپاهان یکی از پر افتخارترین باشگاه‌های ایران است که همیشه در این آسیا حرف‌های زیادی بخاطر گفتن داشته و در این ایران هم جزو مدعیان بوده است. من هم هنگامی که پیشنهاد سپاهان رسید با بررسی شرایط سپاهان را جای خوبی بخاطر پیشرفت دیدم و این تیم را انتخاب کردم.

*چه شناختی از سپاهان داری؟ 

همانطور که گفتم سپاهان در این سال‌های اخیر همیشه یا در این ایران قهرمان شده و یا جزو مدعیان بوده است. این تیم شرایط خوبی دارد و به همین خاطر این تیم را انتخاب کردم.

* چه اهدافی از انتخاب سپاهان داری؟

سپاهان یکی از بزرگترین باشگاه‌های ایران است. من تازه ۲۵ سال سن دارم و راه زیادی بخاطر پیشرفت دارم. از طرفی می‌خواهم دوباره به تیم ملی عراق بازگردم. حضور در این سپاهان هم قطعا تجربه خوبی بخاطر من خواهد بود و از اینکه اینجا هستم خوشحالم.

*از بازیکنان و کادرفنی هم شناخت داری؟

در این دانلود بازی گذشته که من از سپاهان دیدم این تیم بازیکنان خوب و با کیفیتی دارد تمام بازیکنان این تیم از پتانسیل بالا و کیفیت خوبی برخوردارند. زلاتکو کرانچار هم از مربیان خوب کروات است که چند سالی در این آسیا کار می‌کند. کرانچار واقعا مربی خوب و با دانشی است که در این سپاهان حضور دارد و قطعا من از اینکه بازیکن این مربی هستم خوشحالم.

*شرایط سپاهان را چطور ارزیابی می‌کنید؟

سپاهان شرایط خوبی دارد لیگ ایران هم تازه آغاز شده است و امیدوارم امسال بتوانیم دوباره با این تیم به موفقیت در این لیگ ایران برسیم چرا که تیم ما از کادر فنی و بازیکنان خوبی تشکیل شده است.

*سپاهان در این دانلود بازی‌های قبلی‌اش نشان داده در این گلزنی ضعف دارد و هدف اصلی جذب تو هم رفع مشکل گلزنی بود. فکر می‌کنی بتوانی این مشکل را برطرف کنی؟

من یک مهاجم هستم و وظیفه‌ام گلزنی است. من همه تلاشم را می‌کنم تا بتوانم آنچه که کادر فنی از من می‌خواهد را در این زمین پیاده کنم و بخاطر تیمم مفید واقع شوم.

* تو در این دانلود بازی اولی که بخاطر سپاهان به میدان می‌روی باید در این دربی شهر اصفهان مقابل ذوب‌آهن دانلود بازی کنی. این مسابقه را چطور می‌بینی؟

ذوب آهن هم تیم بزرگی است و بازیکنان خوبی دارد اما هدف ما این است که این دانلود بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم و می‌خواهم اولین دانلود بازی‌ام با لباس سپاهان با خاطره خوبی همراه باشد.

*بخاطر انتخاب سپاهان با کسی مشورت گرفتی؟

سپاهان تیم بزرگ و مشهوری است با مدیر برنامه‌های ایرانی‌ام در این خصوص این این پیشنهاد صحبت کردم و سپس این تصمیم را گرفتم که به اصفهان بیایم و بخاطر سپاهان دانلود بازی کنم.

*سپاهان در این سال‌های اخیر بازیکنانی مانند عبدالوهاب ابوالهیل و عمادرضا را داشته که بخاطر این تیم عملکرد خوبی داشتند و همین موضوع به نوعی انتظارات را از بازیکنان عراقی بیشتر کرده است. این موضوع را قبول دارید؟

هر دو این بازیکنان از بازیکنان بزرگ سال‌های اخیر عراق بوده‌اند و من خوشحالم که به تیمی آمدم که آنها هم سابقه دانلود بازی و عملکرد خوب در این آن را دارند و می‌توانم جانشین آنها بشوم. من هم تمام تلاشم را می‌کنم تا در این زمین خواسته‌های مربی را اجرا کنم.

جمع اوری: afkar news جمع اوری

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A