home بیوگرافی هزینه ۳۰ میلیاردی یک امامزاده برای سونا و جکوزی!

هزینه ۳۰ میلیاردی یک امامزاده برای سونا و جکوزی!

هزینه ۳۰ میلیاردی یک امامزاده برای سونا و جکوزی / شهردای تهران / امامزاده /

هزینه ۳۰ میلیاردی یک امامزاده برای سونا و جکوزی!

به گزارش سبک۹۸ ، در یک امامزاده در ونک هزینه بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان برای ساخت سونا و جکوزی در محوطه آن شده است.

واکنش نماینده دماوند به گزارش منتشر شد شهرداری تهران درباره هزینه ها در دوارن گذشته

قاسم میرزایی نکو نماینده دماوند در این باره گفت:

به طور کلی موضوع منابع مالی و هزینه‌کرد آنها و مباحثی از قبیل واگذاری پروژه‌های عمرانی یا کمک‌هایی تحت عناوین کمک به نهادهای فرهنگی، مساجد و هیات‌های مذهبی ابهامات جدی دارد.در گزارش آقای نجفی موضوع کمک به نهادهای فرهنگی خاص و هزینه‌کرد خارج از چهارچوب و اصول برای برخی مراسم‌ مذهبی و حسینیه‌ها مطرح شده است.

وی همچنین افزود:

به طور مثال در محوطه امامزاده‌ای در ونک، سونا و استخر و جکوزی ساخته شده و ۳۰ میلیارد برای آن هزینه شده است.امامزاده چه نیازی به چنین تشکیلات و ساخت و سازی داشته است و از اساس ساخت یک استخر و جکوزی نباید این رقم هزینه برمی‌داشته است. این دست از سوالات برای مجلس و مردم جدی است و انتظار داریم کلیه این موارد به صورت شفاف رسیدگی شود و جزئیات آن مورد پیگیری اداری و حقوقی قرار بگیرد.مرجع قانونی و قضایی باید به این مسائل رسیدگی کند و راهش این است که این گزارش با مصداق‌ها به مرجع قضایی ارائه و حتی شکایت رسمی به مرجع قضایی شود.

وی درباره  اینکه کمیته برای تحقیق و تفحص درباره هزینه های گذشته شهردای تهران گفت:

تصور می‌کنم مجلس باید در این زمینه ورود مجدد داشته باشد و این تحقیق و تفحص انجام شود.در حال حاضر این کمیته در حال پیگیری امور برای جمع‌آوری ادله محکم برای انجام تحقیق و تفحص است و سعی داریم این تخلفات را به صورت روشن و مشخص کنیم تا در کمیسیون مربوطه و صحن مجلس نیز رای‌آوری داشته باشد.

 

هزینه ۳۰ میلیاردی یک امامزاده برای سونا و جکوزی!همچنین ببینیدsamsunggalaxys9leak.0 310x165 - هزینه ۳۰ میلیاردی یک امامزاده برای سونا و جکوزی!

قیمت گلکسی اس۹ / گلکسی اس۹ قیمت Samsung Galaxy S9 بسیار بیشتر از Galaxy S8 …


منبع:sabk98.com
گرداوری :ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A