خانه » اخبار روز » هلال سفید در روی ناخن نشانه چیست؟

اطلاعیه سایت

هلال سفید در روی ناخن نشانه چیست؟

هلال سفید در روی ناخن نشانه چیست؟


ماهک قسمتی است هلالی شکل و کمرنگ‌تر از دیگر بخش‌های صفحه ناخن که در قاعده آن قرار دارد و بخش جلویی ماتریکس را شامل می گردد. ماتریکس بافت یا قسمتی است که توانایی تولید ناخن را دارد که همانا ریشه ناخن است.

به گزارش فرادید به نقل از العربیه، ماهک ناخن انگشتان دست بسیاری از مردم یک نقطه سفید هلال مانند است اما تاکنون کسی در مورد علل وجودی این هلال سفید رنگ چندان کنجکاوی به خرج نداده است و اینکه چه نقشی در ناخن داشته و یا نشانگر چیست.

این بخش سفید هلال مانند، لونولای ناخن (Lunula Unguis) نام دارد و اغلب برای خیلی ها نامفهوم است.

وجود ماهک سفید شفاف و تمیز در ته ناخن دست نشانه سلامتی و تندرستی فرد و فعالیت دائمی جسم اوست.

دانشمندان علوم پزشکی می‌گویند اگر این نقطه سفید هلالی شکل در ۸ یا ۱۰ ناخن انگشت شخص پیدا شود، نشانه سلامتی، عملکرد درست سیستم دفاعی و ایمنی بدن است.

اما اگر این ماهک در ناخن انگشت دست پیدا نشود یا روشن و تمییز نباشد به معنای آن است که شخص غالبا دارای روحیه‌ای خسته و بحرانی است.

داشتن ناخن تمیز با ماهک شفاف یکی از علائم تندرستی است، و بسیاری از منابع پزشکی تاکید دارند که رابطه عمیقی میان بسیاری از بیماری‌های جسمی، روحی و کمبو تغذیه‌ با شکل، رنگ، اندازه و وضعیت ناخن‌ها وجود دارد. به همین دلیل برخی پزشکان، معاینه ناخن‌ها را به عنوان یکی از مراحل معاینه عمومی بدن افراد در نظر می گیرند.


هلال سفید در روی ناخن نشانه چیست؟ – شفاف

www.shafaf.ir/fa/news/401292/هلالسفید-در-رویناخننشانهچیست

۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – هلال سفید در روی ناخن نشانه چیست؟ ماهک قسمتی است هلالی شکل و کمرنگ‌تر از دیگر بخش‌های صفحهناخن که در قاعده آن قرار دارد و بخش جلویی …

هلال سفید در پایین صفحه ناخن نشانه چیست؟ – صفحه اصلى

farsi.alarabiya.net/fa/…/هلالسفیدی-که-در-ته-ناخن-دست-پیداست-نشانهچیست.html

۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – آخرین به روز شدن: دوشنبه ۳ ذو الحجة ۱۴۳۷هـ – ۵ سپتامبر ۲۰۱۶م KSA 16:52 – GMT 13:52. هلال سفید در پایین صفحه ناخن نشانه چیست؟ دوشنبه ۳ ذو …

هلال سفید انتهای ناخن را جدی بگیرید – نمناک

namnak.com/هلالناخنچیست.p38034

رتبه: ۴٫۷ – ‏۳۷ نقد

هلال سفید ناخن نشان دهنده چیست و خطوط سیاه روی ناخن و تشخیص سلامتی از ناخن در … هلال سفید انتهای ناخن که خیلی جدی گرفته نمیشود نشانه ی سلامتی و عملکرد …

هلال سفید در پایین صفحه ناخن نشانه چیست؟

sobhan1352.ir/هلالسفید-در-پایین-صفحه-ناخننشانهچیست/

۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – هلال سفید در پایین صفحه ناخن نشانه چیست؟ … روی سطح ناخن هلال نسبتا سفیدرنگی در زیر روکش ناخنوجود دارد که هلال ته ناخن نامیده می‌شود و بافت …

زمانی که ناخن هایتان در مورد سلامت شما هشدار می دهند – آفتاب

www.aftabir.com › مقالات › بهداشت و درمان › توصیه های پزشکی

۹ خرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. – روی سطح ناخن هلال نسبتا سفیدرنگی در زیر روکش ناخن وجود دارد که هلال ته ناخن … یک چیز را باید به خاطر بسپارید و آن این است که ناخن‌های سالم نشانه سلامت شماست. … بستر ناخن رنگ پریده و سفید رنگ از علایم شایع کم خونی است.

هلال سفید در پایین ناخن نشانه چیست؟ – پارسینه

www.parsine.com/fa/news/314148/هلالسفید-در-پایین-ناخننشانهچیست

۲۴ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – هلال سفید در پایین ناخن نشانه چیست؟ … سفیدی ریشه ناخن که به لانولا(lunula) و یا هلال ته ناخن معروف است …. نشان انسانیت روی یک وانت نیسان.

هلال سفید در روی ناخن نشانه چیست؟ – بامردم

baamardom.ir/14482/هلالسفید-در-رویناخننشانهچیست؟/

۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – هلال سفید در روی ناخن نشانه چیست؟ دانشمندان علوم پزشکی می‌گویند اگر این نقطه سفید هلالی شکل در ۸ یا ۱۰ ناخن انگشت شخص پیدا شود، نشانه …

هرلحظه، هلال سفید در روی ناخن نشانه چیست؟

harlahze.com/سلامت/هلالسفید-در-رویناخننشانهچیست

۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ماهک قسمتی است هلالی شکل و کمرنگ تر از دیگر بخش های صفحه ناخن که در قاعده آن قرار دارد و بخش جلویی ماتریکس را شامل می گردد ماتریکس بافت …

بیماری ها و سلامت ناخن – پارسی طب

fa.parsiteb.com › دسته بندی مقالات › آرایشی و زیبایی

کمبود پروتئین باعث ایجاد راه راههای سفید بر روی ناخنها میشود. … شکستگیها در ناخنها ممکن است نشانه این باشد که بدن شما به آب و مایعات بیشتری …. این بخش از ناخن هیچگونه ملانوسیتی ندارد(رنگدانه ندارند) لبه بافت زایا به رنگ سفید دیده می شود و ساختار هلالی شکل آن (lunula) هلال نامیده می شود. …. تغییر رنگ ناخن ها نشانه چیست ؟

هلال سفید روی ناخن چیست ؟ | امروز آنلاین

www.emruzonline.com › سبک زندگی › بهداشت و سلامت

۷ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ممکن است که خیلی از مردم ندانند که هلال نسبتا سفید ته ناخن چه دلیلی دارد و همین نشانه کوچک می‌تواند چه رازهایی را در مورد بدن ما بگوید.

هلال سفید روی ناخن نشانه چیست؟ / برترین ها

khabarfarsi.com/ext/24946744

به گزارش العربیه، ماهک ناخن انگشتان دست بسیاری از مردم یک نقطه سفید هلال مانند است اما تاکنون کسی در مورد علل وجودی اینهلال سفید رنگ چندان کنجکاوی به خرج …

پزشکی

gdarya.blogfa.com/

اگر هلال ناگهان محو شود نشانه ي آن است که زياد از حد کار ميکنيد … نوار سفيد افقي روي ناخن: مسموميت با اکسيد ارسنيک يا يک فلز سنگين(مانند جيوه يا نقره) … دارند، کارگراني که با علف کشها سروکار دارند، کارگراني که تاليوم يعني چه توليد ميکنند.

زمانی که ناخن هایتان در مورد سلامت شما هشدار می دهند-پرشین …

www.persianpersia.com/health/hdetails.php?articleid=9966&parentid=69&catid…

۹ خرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. – روی سطح ناخن هلال نسبتا سفیدرنگی در زیر روکش ناخن وجود دارد که هلال ته ناخن نامیده می شود و بافتروی هم … طراحی شده باشد، تنها یک چیز را باید به خاطر بسپارید و آن این است که ناخن های سالم نشانه سلامت شماست. … بستر ناخنرنگ پریده و سفید رنگ از علایم شایع کم خونی است. …. نقش گوش در ایجاد سرگیجه چیست؟

بیماری‌های ناخن – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/بیماری‌های_ناخن

وارد شدن ضربه به ناخن موجب پارگی مویرگهای بستر ناخن می‌شود. خون حاصل ما … ناخن[ویرایش]. اختلال ناخن جویدن چیست؟ ….. ایجاد می شود.همچنین برخی دیگر از این لکه های سفید روی ناخن، بر اثر کمبود روی یا اختلال در میزان کلیسیم بدن ایجاد می شود.

هر مشکل ناخن، نشان از یک بیماری دارد – تبیان

article.tebyan.net › … › مراقبت‌های پوست و مو › سلامت پوست

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ه‍.ش. – وجود سفیدی در ناخن یا وجود اثر خفیفی از رنگ قرمز و یا مقداری ناهمواری در ناخن ها … در این تصویر شما می توانید زردی انگشتان که یکی دیگر از نشانه های مشکلات … هر مشکلی در ناخن نشانه چیست؟ …. هر احساسی روی چه اندامی اثر دارد؟

هلال سفید روی ناخن نشانه چیست؟ | برترینها

vista.ir/news/30475869/هلالسفیدرویناخننشانهچیست؟

ماهک قسمتی است هلالی شکل و کمرنگ‌تر از دیگر بخش‌های صفحه ناخن که در قاعده آن قرار دارد و بخش جلویی ماتریکس را شامل می گردد. ماتریکس بافت یا قسمتی است که …

بیماری ها و سلامت ناخن – سایت پزشکان بدون مرز

www.pezeshk.us › پوست و مو

۱۱ آذر ۱۳۹۰ ه‍.ش. – كمبود پروتئين باعث ايجاد راه راههاي سفيد بر روي ناخنها ميشود. … شكستگيها در ناخنها ممكن است نشانه اين باشد كه بدن شما به آب و مايعات …. این بخش از ناخن هیچگونه ملانوسیتی ندارد(رنگدانه ندارند) لبه بافت زایا به رنگ سفید دیده می شود و ساختار هلالی شکل آن (lunula) هلال نامیده می …. تغییر رنگ ناخن ها نشانه چیست ؟

هلال سفید زیر ناخن چیست – تفسیر نیوز

www.tafsir-news.ir/search/?q=هلال+سفید+زیر+ناخن+چیست

به گزارش مشرق، آنچه روی انگشتان دست و پا به عنوان ناخن می بینید، صفحه ناخن است. … هستید که فکر می‌کنید بروز لکه‌های سفید روی ناخن‌ها نشانه کمبود کلسیم است.

علت لکه های سفید روی ناخن چیست؟ – کلینیک آنلاین …

www.omedclinic.com/article/details/845/علت-لکه-های-سفیدرویناخنچیست؟

۷ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. – به نقطه ها و لکه های سفید که برروی ناخن ظاهر می شوند لوکونیشیا می گویند. … رنگ صفحه ناخن نرمال و آن سوی هلال ناخن، صورتی است که ناشی از خون …

لکه های سفید روی ناخن – آکا

www.akairan.com/health/bimari-behdasht/13122.html

سفید روی ناخن نشانه چیست,لکه های سفید روی ناخنها,لکه های سفید روی ناخن نشانه چیست,مقالات پزشکی و … اهدای داروی رایگان به سالمندان در داروخانه هلال احمر بیرجند.

الف – هشدار ناخن‌ها در مورد سلامت شما

alef.ir/vdcbazb8frhbsap.uiur.html?15wml

۸ خرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. – روي سطح ناخن هلال نسبتا سفيدرنگي در زير روكش ناخن وجود دارد كه هلال ته ناخن … تنها يك چيز را بايد به خاطر بسپاريد و آن اين است كه ناخن‌هاي سالم نشانه سلامت شماست. … بستر ناخن رنگ پريده و سفيد رنگ از علايم شايع كم خوني است.

هلال سفید در پایین صفحه ناخن نشانه چیست – بازنشر ۲۴

baznashr24.com/search/?q=هلال+سفید+در+پایین+صفحه+ناخن+نشانه+چیست

ماهک ناخن انگشتان دست بسیاری از مردم یک نقطه سفید هلال مانند است اما تاکنون کسی … و مانیکور ناخن ناخن های فانتزی این روزها در دنیای مد و زیبایی حسابی روی بورس …

هلال سفید در پایین صفحه ناخن نشانه چیست؟ – بازنشر ۲۴

baznashr24.com/news/764263/هلال+سفید+در+پایین+صفحه+ناخن+نشانه+چیست

۸ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – هلال سفید در پایین صفحه ناخن نشانه چیست؟ … ناخن های فانتزی این روزها در دنیای مد و زیبایی حسابی رویبورس هستند و برای خانم ها جذابیت دارند.

سفید شدن روی ناخن – قیمت

۳eke.com/سفید-شدن-رویناخن/

۲ روز پیش – علاوه بر این، ایجاد این لکه‌های سفید روی بافت ناخن می‌تواند نشانه وجود … ناشی از وارد شدن ضربه به … هلال سفید در روی ناخن نشانه چیست؟ – فرادید.

علائم روی”ناخن”تشخیص”بیماری”دست وپا – pirastefar.ir

www.pirastefar.ir/?p=5743

۱۷ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – تغییرات در “پا” علائم چیست؟ …. سفیدی ریشه ناخن که به لانولا(lunula) و یا هلال ته ناخن معروف است مسئول حفاظت از …. راه حل: برای صاف کردن خطوط عمودی روی ناخن ها می توانید آنها را با چند قطره روغن بادام و سوهان چرم بز پولیش بزنید.

هلال سفید در روی ناخن نشانه چیست؟ | News File

newsfile.ir/news/هلال+سفید+در+روی+ناخن+نشانه+چیست؟

دانشمندان علوم پزشکی می‌گویند اگر این نقطه سفید هلالی شکل در ۸ یا ۱۰ ناخن انگشت شخص پیدا شود، نشانه سلامتی، عملکرد درست سیستم دفاعی و ایمنی بدن است.

رویا در حقیقت – » ارتباط شکل ناخن با بيماريها

roya2haghighat.blogfa.com/category/4

اگر هلال ناگهان محو شود نشانه ي آن است که زياد از حد کار ميکنيد … نوار سفيد افقي روي ناخن: مسموميت با اکسيد ارسنيک يا يک فلز سنگين(مانند جيوه يا نقره) … دارند، کارگراني که با علف کشها سروکار دارند، کارگراني که تاليوم يعني چه توليد ميکنند.

هر چی راجع به ناخن میخوای بیا اینجا – نسخه قابل چاپ – جامعه …

www.pnuforums.ir/printthread.php?tid=5392

۲۲ خرداد ۱۳۸۸ ه‍.ش. – ۱-کاشت ناخن یعنی اضافه کردن ماده ای شیمیا‌یی از خارج بر روی ناخن‌ها و درکنار آن در صورت …. کم خونی – بستر ناخن قرمز نشانه بیماری قلبی – ناخـنهای سفـید رنگ نشانه بیماری کبدی – ناخن ….. ۶- لانولاLunula ، قسمت هلال شکل سفیدرنگی که در قاعده ناخن قرار دارد. …… علت سفید رنگ شدن بعضی از قسمتهای ناخن چیست

ناخنهاي انگشت دست – بیتوته

www.beytoote.com/attire/cuticle/nail-finger-paw.html

بخشي از اين لايه به شکل يک هلال ماه رنگ پريده درست آن طرف پوست دور ناخن قابل رويت است . … موقعيت اين شيار روي ناخنامکان برآورد زمان بروز بيماري را فراهم مي کند ، مثلا بيماري … و ساير عفونتهاي وخيم همراه باشند، ولي اين ضايعات نشانه عفونت بستر ناخن نيستند. … لکه هاي سفيد در ناخنها معمولا نشانگر آسيب ديدگي جزئي است .

هلال سفید در پایین صفحه ناخن نشانه چیست؟ – خبر ۲۴

www.khabar-24.com/news/869733/هلال+سفید+در+پایین+صفحه+ناخن+نشانه+چیست

۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ماهک ناخن انگشتان دست بسیاری از مردم یک نقطه سفید هلال مانند است اما تاکنون کسی در مورد علل وجودی این هلال سفید رنگ چندان کنجکاوی به خرج نداده …

لکه سفید ناخن یعنی کمبود کلسیم؟ – جام جم

jamejamonline.ir/online/…/لکه-سفیدناخن-یعنی-کمبود-کلسیم؟

۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – این در حالی است که برخلاف باور عموم، لکه‌های سفید روی ناخن به دلیل ضربه‌های خفیف و در نتیجه زخمی … هلال سفید در پایین صفحه ناخن نشانه چیست؟

بیماری ها و سلامت ناخن – علم روز

science1.persianblog.ir/post/849/

۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. – کمبود پروتئین باعث ایجاد راه راههای سفید بر روی ناخنها میشود. … شکستگیها در ناخنها ممکن است نشانهاین باشد که بدن شما به آب و …. این بخش از ناخن هیچگونه ملانوسیتی ندارد(رنگدانه ندارند) لبه بافت زایا به رنگ سفید دیده می شود و ساختار هلالی شکل آن (lunula) هلال نامیده می شود. …. تغییر رنگ ناخن ها نشانه چیست ؟

دردپشت شانه چپ نشانه چیست – جستجوی خبری

khabarsearch.ir/search/?q=دردپشت+شانه+چپ+نشانه+چیست

قارچ‌های سطحی روی بدن نشانه چیست. ۱۱-۱۲-۲۰۱۶ اخبار ایلنا ۶ … لکه‌های سفید روی ناخن نشانه چیست؟ ۲۹-۱-۲۰۱۶ … هلال سفید در پایین ناخن نشانه چیست؟ ۱۴-۱۰-۲۰۱۶ …

هلال سفید در پایین صفحه ناخن نشانه چیست؟ – دنیای خبر

donyaekhabar.com/news/930753/هلال+سفید+در+پایین+صفحه+ناخن+نشانه+چیست

۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – هلال سفید در پایین صفحه ناخن نشانه چیست؟ … ناخن های فانتزی این روزها در دنیای مد و زیبایی حسابیروی بورس هستند و برای خانم ها جذابیت دارند.

هلال سفید در روی ناخن نشانه چیست؟ – لیست اخبار

newslist.ir › اخبار › عمومی › فرادید

۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ماهک قسمتی است هلالی شکل و کمرنگ‌تر از دیگر بخش‌های صفحه ناخن که در قاعده آن قرار دارد و بخش جلویی ماتریکس را شامل می گردد. ماتریکس بافت یا …

وب نوشته ها

www.alirezah.ir/

بعد از ثبت نام و ورود به سایت بر روی گزینه claim free btc now کلیک میکنید و بعد از پاسخ به سوال تصویری که … هلال سفید در پایین صفحه ناخن نشانه چیست؟

&#۱۰۰۴۸; دسـتورات دارویـی &#۱۰۰۴۸; – بیماری ها و سلامت ناخن – blogfa.com

medorder.blogfa.com/post-332.aspx

کمبود روی میتواند باعث ایجاد لکه های سفید بر روی ناخنها شود. شکستگی ها در ناخنها ممکن است نشانه این باشد که بدن شما به آب و مایعات بیشتری …. این بخش از ناخن هیچگونه ملانوسیتی ندارد(رنگدانه ندارند) لبه بافت زایا به رنگ سفید دیده می شود و ساختار هلالی شکل آن (lunula) هلال نامیده می شود. …. تغییر رنگ ناخن ها نشانه چیست ؟

بیماری ها را از روی ناخن ها تشخیص دهید! – اکسیر فناوری

www.xeer.ir › هرچیزدیگر

آربروسک مهر ۲۳, ۱۳۹۵ هرچیزدیگر دیدگاه‌ها برای بیماری ها را از روی ناخن ها … آیا تاکنون به شکل هلال را در انتهای ناخن های خود توجه کرده اید و می دانید علت آن چیست؟ ساختار ناخن بسیار با اهمیت است. سفیدی ریشه ناخن که به لانولا (lunula) و یا هلال تهناخن معروف است … و یا مقداری ناهمواری در ناخن ها ممکن است نشانه ای از بیماری در بدن باشند.

لکه های قهوه ای | زمانی که ناخن هایتان در مورد سلامت شما هشدار می …

boro.niazerooz.com › بهداشت و سلامت › بیماریها

۹ خرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. – روی سطح ناخن هلال نسبتا سفیدرنگی در زیر روکش ناخن وجود دارد که هلال ته ناخن نامیده می شود و بافت … باشد، تنها یک چیز را باید به خاطر بسپارید و آن این است که ناخن های سالم نشانه سلامت شماست. …. روی ناخن مبتلا به قارچ اغلب لکه ‌های سفید – زرد یا نارنجی – قهوه ‌ای ظاهر می‌شود. … راز بوی خوش کتاب‌های قدیمی چیست؟

اطلاعاتی پیرامون هلال روی ناخن – سلامتی

salamati.ir/2016/10/18/اطلاعاتی-پیرامون-هلالرویناخن/

۲۷ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – هلال انتهای ناخن خبر از چه تغییراتی درون آن میدهدبا مشاهده هلال ناخن چه اطلاعاتی از … آیا تاکنون به شکلهلال را در انتهای ناخن‌های خود توجه کرده‌اید و می‌دانید علت آن چیست. ساختار ناخن بسیار با اهمیت است. سفیدی ریشه ناخن که به لانولا(lunula) و یا هلال ته ناخن معروف است مسئول … نشانه هایی که می گویند شما سلامت هستید.

هلال سفید در پایین ناخن نشانه چیست؟ – tgnews.ir

tgnews.ir/result/?q=هلال+سفید+در+پایین+ناخن+نشانه++چیست؟

هلال روی ناخن هلال انتهای ناخن خبر از چه تغییراتی درون آن میدهدبا مشاهده هلال ناخن چه اطلاعاتی از سلامتی مان به دست خواهیم آورد؟اگر این ناحیه از ناخن به رنگ سرخ درآمده است …

تشخيص سلامتي از روي ناخن – رزبلاگ

siahkala.rozblog.com/post/129/تشخيص-سلامتي-از-رويناخن.html

۲ روز پیش – تشخیص بیماری از روی ناخن – تبیان ۷ ژانويه ۲۰۱۲ … پرسش: چطور می شود از روی … ماهک یا بخش سفید هلالمانند، لونولای ناخن نام دارد. اگر این نقطه سفید هلالی …. Fars News Agency : هر مشکلی در ناخن نشانه چیست؟ – خبرگزاری فارس

کمبود های تغذیه ای ناخن ها – نسخه

www.noskhe.com › مقالات › بهداشت و زیبایی

۵ بهمن ۱۳۹۵ ه‍.ش. – … و کلیه پی ببرند. رنگ، شکل و بافت ناخن ها حتی می تواند نشانه ای از کمبودهای تغذیه ای باشد. … کمبودروی ممکن است باعث ایجاد لکه های سفید بر روی ناخن ها شود. کمبود شدید آهن نیز می … این کمبود می تواند به صورت کاهش لانولا (هلال سفید رنگ انتهای ناخن) باشد. …. سرگیجه ی وضعیتی خوش خیم چیست؟ بهمن ۱۲, ۱۳۹۵ …

WwW.3333.IR بيماري ها و سلامت ناخن ۱

www.3333.ir/LinkDetail/660.html

۸ بهمن ۱۳۹۰ ه‍.ش. – كمبود پروتئين باعث ايجاد راه راههاي سفيد بر روي ناخنها ميشود. … شكستگيها در ناخنها ممكن است نشانه اين باشد كه بدن شما به آب و مايعات بيشتري نياز دارد. …. ملانوسيتي ندارد(رنگدانه ندارند) لبه بافت زايا به رنگ سفيد ديده مي شود و ساختار هلالي شكل آن (lunula) هلال ناميده مي شود. …. تغيير رنگ ناخن ها نشانه چيست ؟

هلال سفید رنگ زیر ناخن چیست :: وبلاگ تفریحی و خبری

yisemin.blog.ir/post/هلالسفید-رنگ-زیر-ناخنچیست

۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – هلال سفید در پایین صفحه ناخن نشانه چیست؟ … مفاصل روماتیسمی: قرمزی هلال سفیدرنگ ته ناخن که رویبستر ناخن . هلال سفیدِ زیر ناخن، چیست؟

هلال سفید روی ناخن نشانه چیست؟ – جویا

jooya.net/analysis/هلالسفیدرویناخننشانهچیست-۱۸۰۷۴۴۸

ماهک قسمتی است هلالی شکل و کمرنگ‌تر از دیگر بخش‌های صفحه ناخن که در قاعده آن قرار دارد و بخش جلویی ماتریکس را شامل می گردد. ماتریکس بافت یا قسمتی است که …

دکتر رهام صادقي – شکسته شدن ناخن

www.roham.ws › فهرست انجمنهای گفتگو › سوالات پزشکي شما › پوست و مو

۲۳ شهریور ۱۳۸۸ ه‍.ش. – علت شکسته شدن ناخن از وسط چیست؟ … ۴_حفره روی ناخن: علت آن می تواند اگزما و یا ضربه باشد. … پریده نشانه کم خونی – بستر ناخن قرمز نشانه بیماری قلبی – ناخـنهای سفـید رنگ نشانه بیماری کبدی – ناخن ….. قرار مى گیرد و باعث چسبیدن ناخن به سطح زیرین مى شود؛هلال ناخن؛ شیار ناخن كه قابل رؤیت نیست؛زیر ناخن …

هلال سفید در روی ناخن نشانه چیست؟ – کلوب

www.cloob.com/u/newslist/124605709/هلال_سفید_در_روی_ناخن_نشانه_چیست؟

۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – هلال سفید در روی ناخن نشانه چیست؟ … هلال سفید در روی ناخن نشانه چیست؟ لیست اخبار. newslist.ir/n/1018745. https://telegram.me/newslist/6771.

همه چیز درباره ناخن – الو دکتر

www.alodoctor.ir/tag/ناخن

بلال به‌علت داشتن سیلیس، گوگرد، کلسیم و آهن می‌تواند به‌صورت ژله روی ناخن کشیده شود و باعث … سفیدی ریشه ناخن که به لانولا(lunula) و یا هلال ته ناخن معروف است، از رگ‌های خونی واقع در زیر پوست حفاظت می کند. … ورقه ورقه شدن ناخن نشانه چیست؟

هلال سفید در روی ناخن نشانه چیست؟ +عكس – دانلود فیلم

khandehsara.ir/news/44631/هلالسفید-در-رویناخننشانهچیست-عكس

۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – کسری‌های پنهان دردسرساز بودجه ۹۶ چیست؟ پشت پرده توافق اوپک چیست؟ تیروئید پر کار و کم کار چهنشانه هایی دارد. کاخ سفید: اوباما تمدید قانون …

خبرگزاری تسنیم – وقتی ناخن‌ها خبر از یک مشکل سلامت جدی …

https://www.tasnimnews.com/fa/…/وقتی-ناخن-ها-خبر-از-یک-مشکل-سلامت-جدی-می-دهند

۲۹ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – راه حل: افرادی که روی ناخن های خود لکه های سفید مشاهده می کنند، در صورت … در بالا به برخی از مشکلات رایج ناخن اشاره شد، اما هنگامی که آنها با نشانه های دیگری مانند … بستر ناخن سفید رنگ: بیماری کبد … هلال سفید انتهایناخن‌ها چیست؟

سلام دلیل لکه های سفید روی ناخن چیست-چه دارویی برای ان …

www.javab-soal.com/j.aspx?q=سلام…های_سفید_روی_ناخن_چیست…دارویی…

سلام دلیل لکه های سفید روی ناخن چیست چه دارویی برای ان بهتراست,سفیدی روی ناخن,هلال سفید روی ناخن,سفیدی زیر ناخن,لکه سیاه روی ناخن,بیماری های ناخن,لکه سفید روی ناخن … علاوه بر این، ایجاد این لکه های سفیدرنگ روی بافت ناخن می تواند نشانه .

ناخن و بیماری های آن – پورتال پزشکي ورزشي ايران

www.sportmedicine.ir/modules.php?name=contents&t=483

۶- لانولاLunula ، قسمت هلال شكل سفيدرنگي كه در قاعده ناخن قرار دارد. … لكه هاي سفيد: شايع ترين عارضه در ناخن هاست كه معمولا در اثر ضربه هاي ضعيف مانند … نازك شدن ناخن ها موجب ايجاد شيارهاي عمودي در روي آنها مي شود، استفاده از منابع غذايي حاوي آهن و …

سفیدی ناخن

www.3000777.com/g.aspx?q=سفیدی_ناخن&id…

سفیدی ناخن,هلال سفید روی ناخن,لکه سفید روی ناخن کودک,سفیدی ته ناخن,علت سفید شدن زیر ناخن,سفیدی زیر ناخن,درمان لکه … الف – لکه های سفید ناخن نشانه چیست؟

بهداشت و سلامت ناخن ها | حکیم باشی

hakim-bashi.ir/2016/04/26/بهداشت-و-سلامت-ناخن-ها/

۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. – كمبود پروتئين باعث ايجاد راه راههاي سفيد بر روي ناخنها ميشود. … شكستگيها در ناخنها ممكن است نشانهاين باشد كه بدن شما به آب و مايعات …. این بخش از ناخن هیچگونه ملانوسیتی ندارد(رنگدانه ندارند) لبه بافت زایا به رنگ سفید دیده می شود و ساختار هلالی شکل آن (lunula) هلال نامیده می …. تغییر رنگ ناخن ها نشانه چیست ؟

ناخن | مجله خبری دابی

news.dabi.ir/Default.aspx?Type=Search&S=ناخن

طراحی ناخن با ۸ مدل ساده که می توانید در خانه انجا… www.dabi.ir/nt. … روش رفع لکه های سفید روی ناخن · دکتر کاوه … هلال سفید در پایین ناخن نشانه چیست؟ به گزارش …

لکه سفید ناخن | دستان هوشمند

www.idastan.ir/Default.aspx?q=لکه_سفید_ناخن&id…

ایا می دانید لکه های سفید روی ناخن، نشانه چیست؟ – فرداfardanews/ایا-می-دانید-لکه های-سفید-رو…translate this pageجام نیوز: نقطه ها و لکه های سفید که برروی ناخن ظاهر …

علت ریش ریش شدن کنار ناخن و راه درمان | پایگاه خبری تراز

www.taraznews.com/content/71640

۶ فروردین ۱۳۹۳ ه‍.ش. – وی ادامه داد: در حالی که علت اصلی آن خوردن ضربه هر چند خفیف روی ناخن است چرا … و با اشکال در انعکاس نور روی سطح ناخن ،لکه‌های سفیدی را روی سطح ناخن … علائمی که نشان می‌دهد زود می‌میرید · هلال سفید در پایین صفحهناخن نشانه چیست؟

مجله فارسی – هلال سفید در پایین ناخن نشانه چیست؟

www.fablogreader.ir/text/201610152219125955

۲۴ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – سیستم وبلاگ خوان مجله فارسی هلال سفید در پایین ناخن نشانه چیست؟ … سفیدی ریشه ناخن که به لانولا(lunula) و یا هلال ته ناخن سرشناس است مسئول حفاظت …. کوشش کنید به پیامدها هنگام بر روی سلامتی و تصمیمات خود اندیشه کنید.

هلال سفید در پایین ناخن نشانه چیست؟ – Xlphp.net

filesell.xlphp.net/mytext/text/201610150641315068

۲۴ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – آیا تاکنون به شکل هلال را در انتهای ناخن‌های خود توجه کرده‌اید و می‌دانید علت هنگام چیست؟ ساختار ناخن بسیار با اهمیت است. سفیدی ریشه ناخن.

ناخن | سایت خبری کرج رسا

karajrasa.ir/tag/ناخن/

شهری در ژاپن برای ردیابی مبتلایان به زوال عقل در صورت گم شدن، روی ناخن‌های آنها بارکد‌هایی حاوی … هلال سفیدِ زیر ناخن،چیست؟ … جویدن ناخن در کودکان نشانه چیست؟

اعتقادات و باورها » پایگاه اطلاع رسانی ده آباد

dehabad.ir/76-اعتقادات-و-باورها.html

۵ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – -ریختن آب جوش روی زمین شکون ندارد و معتقدند که باعث آزار و اذیّت از ما …. خشم و غضب چاقو را به سمت زمین نشانه گرفته، زمین را خطاب قرار می داد و به مرگ … -خروس سفید نظرکرده‌ی پیامبراست و وجودش در هر خانه خوش یمن است و …. –ناخن گرفته شده اگر زیر دست و پا بریزد، فقر می‌آورد. ….. از چيست شــده دارالشفـاي زنو مـرد.

هلال سفید در پایین صفحه ناخن نشانه چیست؟ صفحه – خانه

khazesh.ir/search/هلال+سفید+در+پایین+صفحه+ناخن+نشانه+چیست؟+صفحه+

۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – هلال سفید در پایین صفحه ناخن نشانه چیست؟ صفحه …. ویدیو کلیپ های پیشنهادیویدیو کلیپ پیاده روی در پارک با دایناسور · موزیک ویدیو آلبوم …منبع

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها : , , , , , ,

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A