خانه » اخبار روز » هنرمندان و بازیگرانی که فرزند طلاق هستند!

اطلاعیه سایت

هنرمندان و بازیگرانی که فرزند طلاق هستند!

هنرمندان و بازیگرانی که فرزند طلاق هستند!


بازیگران فرزند طلاق – در این مطلب که در باره زندگی برخی از هنرمندان و بازیگرانی می‌باشد که فرزند طلاق هستند.

 

آشا محرابی : پدر بازیگرم از خانواده جدا شده است!

آشا محرابی ، فرزند اسماعیلی از بازیگران بسیار قدیمی کشور است که هم اکنون ۷۲ سال سن دارد.او در باره جدایی پدرش گفت : من در آن زمان تمام برنامه های زندگی‌ام را براساس زندگی پدرم و قراری که باسماعیل داشتم تنظیم کرده بودم.ولی زمانی که نوجوان بودم او از ما جدا شد و ترجیح داد زندگی تازه ای را تجربه کند.به این ترتیب او دیگر از من و خانواده خبر نداشت و زمانی فهمید بازیگر شده ام که به تماشای تائترم آمده بود و وقتی مرا دید تعجب کرد.شاید اگر همان زمان با آن علاقه و انرژی سراغ بازیگری می‌رفتم زود تر از این می‌توانستم موفق شوم و به مقصودم برسم.

asha 600x600 - هنرمندان و بازیگرانی که فرزند طلاق هستند!

مطرح ترین بازیگرانی که فرزند طلاق‌اند ؛ ملیکا و مهراوه شریفی‌نیا دختران ، محمدرضا شریفی‎نیا و آزیتا حاجیان

ملیکا و مهراوه شریفی‌نیا از بازیگران زن ایرانی و فرزندان محمدرضا شریفی‎نیا و آزیتا حاجیان.این دو بازیگر مدت‌هاست که از هم جدا شده اند.ملیکا در باره طلاق پدر و مادرش گفت : آدم ها وقتی نمی خواهند رفاقتشان را از دست بدهند از یکدیگر جدا می‌شوند.

photo 2015 09 25 09 09 27 600x600 - هنرمندان و بازیگرانی که فرزند طلاق هستند!

اشک های نجمه جودکی بر روی برنامه زنده

نجمه جودکی در برنامه زنده در حالی که اشک از چشمانش جاری شده بود، گفت: من دختر ۱۸ ساله که نیاز داشتم پدر باشد دیگه نبود و این سخت بود و سخت تر از همه این بود که مادرت را ببینی که دارد پر پر می شود و سخت تر از آن، این است که تو یک خواهر و برادر دیگر داشته باشی که و برای آنها نقش پدر را بازی کنی.

najme jodaki 15 600x600 - هنرمندان و بازیگرانی که فرزند طلاق هستند!

سیدجواد هاشمی: پدرم آهنگساز و مادرم روضه خوان بود و از هم جدا شدند

سید جواد هاشمی طی مصاحبه‌ای که چند وقت پیش داشت ، بیان کرد : پدرم آهنگساز بود در حالی که مادرم روضه خوان بود و خیلی با موسیقی مخالف بود و همین دلیلی شد تا زندگی‌شان از هم بپاشد و از هم جدا شوند.

bu8ceemfm3nt4bqagq 600x400 - هنرمندان و بازیگرانی که فرزند طلاق هستند!

گذشته ی تلخ مجری معروف برنامه‌های ورزشی

پوریا تابان مجری برنامه های ورزشی و مجری برنامه دورخیز و ورزش از نگاه دو ، درباره گذشته تلخ خود می‌گوید : من بچه طلاقم، بچه یک ازدواج نافرجام، بچه زوجی که با هم ازدواج کردند تا من تنها را روی دست دنیا بگذارند اما من هیچ وقت خانواده ام را قضاوت نکردم. هیچ وقت نگفتم چرا؟ از زباله ها، از منجلاب و از دستفروشی و خیابان خوابی، راه خودم را پیدا کردم و هیچ وقت هم طلبکار نبودم.

Firefox Screenshot 2017 06 18T23 58 02 600x573 - هنرمندان و بازیگرانی که فرزند طلاق هستند!

او در ادامه به سوال اینکه چرا ازدواج نکردی اینگونه پاسخ داد و از زندگی خصوصی‌اش پرده برداشت : به این نتیجه رسیده ام که باید ازدواج کنم و باخنده گفت اما گزینه مناسب ندارم ، هم سن و سال های من یا ازدواج کرده اند و زندگی خودشان را دارند و یا آنهایی که مثل خودم جدا شده اند، شرایط مورد نظر من را ندارند. من ۸ سال با همسر سابقم زندگی کردم، زندگی خوبی هم داشتیم اما ظرف سه ساعت به این نتیجه رسیدیم که جدا شویم، چون من بچه می خواستم و همسر سابقم نمی خواست.منبع

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A