خانه » اخبار روز » هنرنمایی و ساخت و خلاقیت های جالب با جعبه کفش + تصاویر

اطلاعیه سایت

هنرنمایی و ساخت و خلاقیت های جالب با جعبه کفش + تصاویر

هنرنمایی و ساخت و خلاقیت های جالب با جعبه کفش + تصاویر


روش های خلاقانه برای استفاده از جعبه کفش

جعبه کفش : با خرید هر جفت کفش می توانید یک جعبه شق و رق کفش نیز دریافت کنید این جعبه ها را نگه می دارید نه؟ اگر این کار را نمی کنید باید شروع کنید. این جعبه ها برای سازماندهی وسائل و حتی بازی فوق العاده به کار می آیند. در ادامه به شما نشان می دهیم که از یک جعبه کفش می توانید چه استفاده های خلاقانه ای بکنید.

جعبه های کفشی که دارید را به دو قسمت تقسیم کنید و داخل کشوی لباس های زیر قرار دهید، با این کار می توانید همه آنها را در جای خاص خود نگهداری کنید بدون اینکه همه چیز با هم قاطی شود.

kafsh 1 - هنرنمایی و ساخت و خلاقیت های جالب با جعبه کفش + تصاویر

می توانید با رنگ کردن جعبه ها و اضافه کردن تزئینات چرمی به آنها برای خود جعبه های فانتزی درست کنید و هر چیزی که دوست دارید را در آنها نگهداری کنید. اگر از کارهای هنری لذت می برید مطمئنا از این ایده استقبال خواهید کرد.

kafsh 2 - هنرنمایی و ساخت و خلاقیت های جالب با جعبه کفش + تصاویر

برای گوشی های خود یک ایستگاه شارژ درست کنید. با این طرفند می توانید جلوی قاطی شدن سیم ها را بگیرید و همچنین ظاهری زیباتر هم خواهد داشت. این جعبه همچنین می تواند به خوبی از شارژرهای شما محافظت کند و جلوی پارگی سیم ها را بگیرد.

kafsh 3 - هنرنمایی و ساخت و خلاقیت های جالب با جعبه کفش + تصاویر

می توانید یک جعبه کفش را بخش بندی کنید و سیم یا شارژر هر چیز را در بخش مربوط به خودش قرار دهید. با این کار دیگر درگیر گم کردن این نوع وسائل نیستید.

kafsh 4 - هنرنمایی و ساخت و خلاقیت های جالب با جعبه کفش + تصاویر

اگر اهل ساخت وسائل تزئینی دست ساز هستید، می توانید با تعداد روبان یک جعبه شیک و زیبا برای نگهداری وسائل خیاطی درست کنید. برای این کار تنها به چند روبان، چسب، کاغذ کادو و قیچی نیاز دارید.

kafsh 5 - هنرنمایی و ساخت و خلاقیت های جالب با جعبه کفش + تصاویر

برای ماشین های اسباب بازی کودکتان یک گاراژ درست کنید. با تعداد برچسب و مقوای اضافی می توانید یک گاراژ زیبا برای بازی کودک خود درست کنید بدون اینکه بخواهید پول اضافی برای اسباب بازی جدید داده باشید.

kafsh 6 - هنرنمایی و ساخت و خلاقیت های جالب با جعبه کفش + تصاویر

یک جعبه کفش بعلاوه چند لوله دستمال کاغذی برابر است با یک جعبه نگهداری خودکار و ماژیک فوق العاده.

kafsh 7 - هنرنمایی و ساخت و خلاقیت های جالب با جعبه کفش + تصاویر

روی جعبه کفش خود را با پارچه ای مناسب بپوشانید و در کنار دیگر لوازم دکوری روی دیوار قرارش دهید. اگر با دیگر وسائل ترکیب شود هیچکس متوجه نمی شود که شما در واقع یک جعبه کفش به دیوار آویزان کرده اید!

kafsh 8 - هنرنمایی و ساخت و خلاقیت های جالب با جعبه کفش + تصاویر

و یا می توانید داخل و خارج جعبه کفش را رنگ آمیزی کنید و به عنوان یک قفسه روی دیوار نصب کنید. فقط به خاطر بسپارید در این قفسه ها چیزهای سبک بگذارید.

kafsh 9 - هنرنمایی و ساخت و خلاقیت های جالب با جعبه کفش + تصاویر

یک سبز پیک نیک زیبا و دو نفره از آن بسازید. حتی کودکتان نیز می تواند برای بازی هایش از این جعبه استفاده کند. برای این کار به چند روبان زیبا و کاغذ کادو یا پارچه نیاز پیدا خواهید کرد.

kafsh 10 - هنرنمایی و ساخت و خلاقیت های جالب با جعبه کفش + تصاویر

یک خانه عروسکی برای دخترتان درست کنید. درست مانند گاراژی که درست کردید می توانید از یک جعبه کفش جهت ساخت این خانه بامزه استفاده کنید. فقط باید هنر خود در برش و رنگ آمیزی نشان دهید. فرزندتان می تواند این خانه سبک را همه جا با خود ببرد.

kafsh 11 - هنرنمایی و ساخت و خلاقیت های جالب با جعبه کفش + تصاویر

جوت ( نخ هایی مانند نخ گونی ) و چسب می توانند یک جعبه کفش را حسابی تغییر دهند. کافیست با دقت این نخ ها را با چسب دور جعبه بچسبانید تا ببینید چقدر زیبا خواهد شد.

kafsh 12 - هنرنمایی و ساخت و خلاقیت های جالب با جعبه کفش + تصاویر

کلاف های بافتنی از دستتان می افتد و نخ هایش همه جا پخش می شود؟ کافیست بالای جعبه کفش را سوراخ کنید و نخ را از آن رد کنید و کلاف یا کلاف ها را داخل جعبه قرار دهید، دیگر مشکلتان حل شده واقعا چطور تا به حال به فکر خودمان نرسیده بود؟

kafsh 13 - هنرنمایی و ساخت و خلاقیت های جالب با جعبه کفش + تصاویر

امیدوارم از این ایده ها خوشتان آمده باشد و بتوانید با الهام از آنها خودتان کارهای بسیار خلاقانه تری انجام دهید.

نوشته هنرنمایی و ساخت و خلاقیت های جالب با جعبه کفش + تصاویر اولین بار در شهر مطلب پدیدار شد.منبع مطلب

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A