خانه » اخبار روز » واکنش تند احمد ایراندوست برای توهین رامبد جوان به صفر کشکولی بازیگر

اطلاعیه سایت

واکنش تند احمد ایراندوست برای توهین رامبد جوان به صفر کشکولی بازیگر

واکنش تند احمد ایراندوست برای توهین رامبد جوان به صفر کشکولی بازیگر


واکنش تند احمد ایراندوست برای توهین رامبد جوان به صفر کشکولی بازیگر

golfun.ir 130 - واکنش تند احمد ایراندوست برای توهین رامبد جوان به صفر کشکولی بازیگر

واکنش تند احمد ایراندوست برای توهین رامبد جوان به صفر کشکولی بازیگر

ماجرای توهین رامبد جوان به صفر کشکولی

بعد از دعوای بهناز جعفری باریگر سریال زیر پای مادر با خبرنگاران و توهین بهناز جعفری به خبرنگاران ، رامبد جوان به انتشار فایل صوتی در جهت دفاع از توهین بازیگر زن ایرانی به خبرنگاران ، این فایل صوتی حاوی توهین رامبد جوان به خبرنگاران بود که در قسمتی از این فایل صوتی نیز توهین رامبد جوان به صفر کشکولی بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون ایران پخش شد . همین کار رامبد جوان باعث واکنش خبرنگاران و البته واکنش صفر کشولی به توهین رامبد جوان نیز شد . اما این پایان ماجرا نبود و احمد ایراندوست بازیگر مرد ایرانی با انتشار عکس بالا و متن تند زیر در صفحه شخصی خود نوشت :

واکنش احمد ایراندوست به توهین رامبد جوان

اون زمان که یه عده موز بودن و تو کم ، باباشون نبودن اقا صفر ما مشغول بازی تو فیلم و سریال بود حالا یه نفر که با یه برنامه که قشنگترین قسمتش در اوردن لهجه شهر همین اقاست و رونق برنامه بی کیفیتش بود و حالا هم که دیگه گندش در اومده تشبیه یه سرکار خانم محترم رو به این اسطوره ورزش و هنر ابادان میکنه . عجیجمممم تو برو تعداد زوجه هات رو زیاد کن و به عزیز دل ما کاری نداشته باش ، عمو صفر معذرت ولک کا ببخشش .

گردآوری: گروه اخبار گل فان

http://golfun.ir/category/news

منبع: صفحه رسمی احمد ایراندوست

احمد ایراندوست , احمد ایراندوست ویکیپدیا , بازیگر زن ایرانی , بازیگر مرد ابرانی , بهناز جعفری , بهناز جعفری خبرنگار, بهناز جعفری ویکیپدیا , توهین احمد ایراندوست به رامبد , توهین بهناز جعفری به خبرنگاران , توهین رامبد جوان به خبرنگاران , توهین رامبد جوان به صفر کشکولی , دعوا رامید جوان , دعوای بهناز جعفری با خبرنگاران , رامبد جوان , رامبد جوان کشکولی , رامبد جوان ویکیپدیا , سریال زیر پای مادر , صفر کشکولی , صفر کشکولی ویکیپدیا , فیلم توهین بهاز جعفری , فیلم توهین رامید جوان , ماجرای بهناز جعفری , ماحرای توهین رامبد جوان , مجری , مجری مرد , واکنش احمد ایراندوست به توهین رامبد جوان , واکنش احمد ایراندوست به رامبد جوانمنبع

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A