home بیوگرافی واکنش فدراسیون به انتشار تصاویر دختر ژیمناست بی حجاب ایرانی

واکنش فدراسیون به انتشار تصاویر دختر ژیمناست بی حجاب ایرانی

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد واکنش فدراسیون به انتشار تصاویر دختر ژیمناست بی حجاب ایرانی ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی ورزشی مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید . …

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

ورزشی

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

رییس فدراسیون ژیمناستیک در پی انتشار تصاویری از دختر ژیمناست بی حجاب ایرانی در مسابقات خارجی گفت: احتمالا این سفر توریستی با نظر خانواده وی صورت گرفته و فدراسیون نقشی در این زمینه نداشته است.

زهرا اینچه درگاهی بعد از انتشار تصاویری از دختر ژیمناست حدودا ده ساله ایرانی که در مسابقات مالزی بدون حجاب مسابقه داده، اظهار کرد: اول این که باید بگویم این اعزام از سوی فدراسیون نبوده است.

wAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs= - واکنش فدراسیون به انتشار تصاویر دختر ژیمناست بی حجاب ایرانی

این سفر توسط خانواده او انجام شده است و پدرش او را در این سفر همراهی کرده است. البته این چیزی است که من در تصاویر دیده ام که پدرش در کنار او در این مسابقات حضور داشته است. بنابراین احتمالا این سفر توریستی با نظر پدرش صورت گرفته و فدراسیون نقشی در این زمینه نداشته است.

من حتی با رییس هیات ژیمناستیک البرز نیز صحبت کرده ام که او نیز در جریان این موضوع نبوده است. او ادامه داد: این دختر یک ژیمناست بوده است و با تصمیم کاملا خودسرانه و بدون هماهنگی با متولیان ژیمناستیک و یا استان مربوطه به این مسابقات رفته است. ما به هیچ وجه این اقدام را تأیید نمی کنیم و طبیعتا این اقدام حرکتی شایسته برای جمهوری اسلامی ایران و دختر ایرانی نیست.

رییس فدراسیون ژیمناستیک خاطر نشان کرد: متاسفانه مجبور هستیم با این قضیه برخورد انضباطی کنیم و با تصمیم کمیته انضباطی کاری که باید انجام شود را به وزارت ورزش و جوانان ابلاغ خواهیم کرد. این اتفاق آنقدر منحصر به فرد است که شگفتی خود ما را نیز در بر داشته است. من فکر می کنم که بهتر است افراد یاد بگیرند اقداماتی را که می خواهند انجام دهند از حوزه قانونی پیگیری کنند و بعد آن را انجام دهند.

این پست توسط بخش ورزشی مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

واکنش فدراسیون به انتشار تصاویر دختر ژیمناست بی حجاب ایرانی

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .


منبع:koolakmag.ir
گرداوری :ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A