خانه » عکس جدید » واکنش فدراسیون کشتی به داورزنی: چه نقشه‌ای بخاطر کشتی کشیده‌اید؟

اطلاعیه سایت

واکنش فدراسیون کشتی به داورزنی: چه نقشه‌ای بخاطر کشتی کشیده‌اید؟

واکنش فدراسیون کشتی به داورزنی: چه نقشه‌ای بخاطر کشتی کشیده‌اید؟

bani tamim 1 - واکنش فدراسیون کشتی به داورزنی: چه نقشه‌ای بخاطر کشتی کشیده‌اید؟

به نقل از ایرانی عکس، بنی تمیم در این پاسخ به ادعای داورزنی مبنی بر اینکه فدراسیون کشتی بیشترین بودجه را دریافت می‌کند، گفت:

فدراسیون کشتی چندین برابر فدراسیون های دیگر در این سال فعالیت دارد و کل بودجه‌ای که وزارت ورزش به فدراسیون می‌دهد معادل ۷% بودجه کشتی است. یعنی اگر همه قول و قراری که وزارت ورزش در این پرداخت سهم بودجه خود به فدراسیون کشتی گذاشته است را نیز عمل کند، می‌شود هفت درصد بودجه سال ۹۶ فدراسیون کشتی. از ابتدای سال تا شهریور، وزارت ورزش سه میلیارد تومان از حق فدراسیون کشتی را پرداخت نکرده است.

نایب رییس فدراسیون کشتی افزود:

فدراسیون کشتی از ابتدای سال به دلیل اینکه این عناوین مختلف در این فضای انتخابات کشور حواشی به همراه نداشته باشد، علیرغم همه فشارها و تنگناها سکوت کرد اما دوستان به جای اینکه پاسخگو کم کاری‌های خودشان در این حمایت از کشتی کشور باشند، از خانواده بزرگ کشتی پاسخ هم می‌خواهند. خانواده کشتی در این میان مردم زندگی می‌کند و بزرگان کشتی همیشه پاسخگو به مردم بوده و هستند. وزارت بهتر است پاسخ دهد که چرا سه میلیارد تومان بودجه فدراسیون کشتی را از ابتدای سال پرداخت نکرده است. موفقیت های کشتی را که مرتباً فراموش می‌کند یا تلاش می‌کند تا پنهان بماند، سهم اندک کمک مالی خود به کشتی کشور را نیز پرداخت نمی‌کنند، آن وقت یک شبه نگران کشتی می‌شوند. واقعاً چه نقشه‌ای را بخاطر کشتی کشور طراحی کرده‌اید؟

حمید بنی تمیم گفت:

نگرانی یک شبه وزارت ورزش بخاطر کشتی، آن هم از طریق انتشار عمومی در این رسانه ها واقعاً جالب و تماشایی است. آقایان چرا توجه نمی‌کنند که مردم آن‌ها را می‌بینند. مردم متوجه هستند که هنگام موفقیت های بزرگ و پی در این پی کشتی، آقایان از کشتی یادشان می‌رود و یا ضیق وقت دارند، اما تا کشتی بعلت ایستادن پای یک اصل درست (مسابقات انتخابی) به مشکل برمی‌خورد، نگران کشتی می‌شوند و از طریق رسانه ها موضوع را پیگیری می‌کنند. خانواده بزرگ کشتی و مردم علاقمند به ورزش ملی کشور نمی‌توانند این ناراستی ها را نفهمند. بخاطر مردم ما، طلای یزدانی و نائب قهرمانی کشتی فرنگی درجهان هم جزیی از عملکرد کشتی در این جهانی فرانسه بوده است.

وی در این پایان گفت:

متاسفانه دست‌هایی در این وزارت ورزش و جوانان در این کار است که تلاش می‌کنند از کنار تمامی موفقیت های بزرگ کشتی رد شود، تا شاید از طریق یک یا دو رشته خاص بیشتر دیده شوند. وزارت ورزش باید وزارت همه رشته ورزشی باشد نه فقط وزارت یک رشته خاص.

جمع اوری: ۹۰tv

بنی تمیم فدراسیون کشتی

+ ببینید عناوین مختلف در این کانال تلگرام، اینجا را کلیک نمایید

امتیاز شما به این صفحه:

loading - واکنش فدراسیون کشتی به داورزنی: چه نقشه‌ای بخاطر کشتی کشیده‌اید؟Loading…جمع اوری:asemooni.com
گرداوری :ایرانی عکس

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A