home دسته‌بندی نشده واکنش لالوویچ به ورود یک تماشاگر به تشک کشتی

واکنش لالوویچ به ورود یک تماشاگر به تشک کشتی


kooshti - واکنش لالوویچ به ورود یک تماشاگر به تشک کشتی

به‌ نقل از ‌ایرانی عکس، در این جریان مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان در این فرانسه، یکی از تماشاگران با ورد به تشک کشتی لحظاتی روند برگزاری مسابقات را مختل کرد. نناد لالوویچ، رئیس اتحادیه جهانی کشتی که عضوIOC نیز است با ابراز نگرانی نسبت به اتفاق رخ داده، تاکید کرد که در این آینده از گونه اتفاقات کاملا جلوگیری خواهد شد.

در این مسابقات جهانی کشتی که در این فرانسه برگزار می‌شود، آرتور الکسانیان، کشتی‌گیر ارمنی در این حالی که بخاطر گرفتن مدال‌ طلای خود خوشحالی می‌کرد، یک تماشاگر وارد تشک شد. ابتدا تصور شد که او جزو تیم مربیان الکسانیان است اما بعدا مشخص شد که او تنها یک تماشاگر است. این اتفاق در این حالی افتاد که ماموران امنیتی زیادی در این ورزشگاه حضور داشتند.

لالویچ در این این باره افزود: این اتفاق کمی نگران کننده بود اما خوشبختانه نشانه خوشحالی و لذت تماشاگران بود. با این حال نباید از قبیل اتفاقات دوباره بیفتد و ما در این آینده جلوگیری خواهیم کرد.

پاریس پیش از هدف حملات تروریستی قرار گرفته است. در این نوامبر ۲۰۱۵، ۱۳۰ نفر در این یک حمله تروریستی کشته شدند.

لالوویچ در این این باره گفت‌: در این فرانسه هنوز حالت اضطراری برقرار است. ما به تلاش مسئولان فرانسوی بخاطر حفظ امنیت ورزشکاران احترام می‌گذاریم. در این روز شنبه همچنین گفته شد که توماس باخ، رییس IOC از مسابقات جهانی کشتی بازدید نخواهد داشت. باخ در این ماه‌های اخیر از مسابقات قهرمانی جهان در این رشته‌های مختلف از جمله تکواندو، پینگ‌پنگ، والیبال ساحلی و دوومیدانی دیدار کرده است.

لالوویچ در این این باره اظهار کرد: باخ این جا حاضر نمی‌شود اما به این معنا نیست که از آن چه اتفاق می‌افتد اطلاع ندارد و در این جریان مسابقات نیست.

جمع اوری: isnaجمع اوری

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A