خانه » بیوگرافی » ورود علی کریمی به کنفرانس خبری ممنوع شد !

اطلاعیه سایت

ورود علی کریمی به کنفرانس خبری ممنوع شد !

ورود علی کریمی به کنفرانس خبری ممنوع شد !

sabk98.com  9 - ورود علی کریمی به کنفرانس خبری ممنوع شد !

ورود علی کریمی به کنفرانس خبری ممنوع شد !

ورود علی کریمی به کنفرانس خبری ممنوع شد !

به گزارش سبک ۹۸ به نقل از ایسنا ؛

سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت گفت: مربیان تیم های دیگر می توانند در کنفرانس های خبری حضور یابند، اما در تیم سپیدرود فقط شخصی غیر از علی کریمی باید در کنفرانس ها شرکت کند و این تصمیم فدراسیون با عدالت و انصاف سازگار نیست.

فرهاد خراسانی، سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت در جمع خبرنگاران، درخصوص اتفاقات هفته اخیر این باشگاه و مصاحبه پس از دیدار ما بین تیم‌های سپیدرود رشت و استقلال خوزستان توسط علی کریمی، اظهار کرد: اگر قوانین و مقررات فدراسیون مطلوب است قطعا باید نصب العین همگان قرار بگیرد.

وی افزود: هدف از وضع قانون همین است که تمامی افراد و اشخاص را یکسان تحت حمایت خود قرار دهد و عدالت و انصاف نسبت به همه به مساوات اعمال و اجرا شود.

خراسانی با بیان اینکه قانونی که عدالت محور نباشد و به درستی اجرا نشود ابتر می ماند، گفت: چنین قانونی اثر خود را از دست می دهد و لذا گویا در خطاب فدراسیون به علی کریمی، بیشتر اهداف دیگر دنبال می شود تا اجرای قانون و اینگونه استنباط می شود که مربیان تیمهای دیگر می توانند در کنفرانس های خبری حضور یابند، اما در تیم سپیدرود فقط شخصی غیر از علی کریمی باید در کنفرانس ها شرکت کند و این تصمیم فدراسیون با عدالت و انصاف سازگار نیست.

سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت خاطرنشان کرد: تا زمانی که مقررات و قوانین فدراسیون شفاف و اجرای صحیح قانون مشاهده و ملموس نشود، این باشگاه جهت حفظ آرامش و پیشگیری و سوء استنباط از مصاحبه مربیان این تیم در کنفرانس های مطبوعاتی، بر این تصمیم اصرار دارد که تا تعیین تکلیف نهایی و اجرای صحیح قانون و شفافیت مقررات با سازمان لیگ صرفا در این خصوص همکاری نداشته باشد.

ورود علی کریمی به کنفرانس خبری ممنوع شد !همچنین ببینیدjمهدی قائدی 310x165 - ورود علی کریمی به کنفرانس خبری ممنوع شد !

مهدی قائدی بعد از مرخص شدن از بیمارستان + عکس به گزارش سبک۹۸ ، اولین …


منبع:sabk98.com
گرداوری :ایرانی عکس

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A