home بیوگرافی وقتی آرش ظلی پور قصد حذف احسان علیخانی را دارد!

وقتی آرش ظلی پور قصد حذف احسان علیخانی را دارد!

برنامه من و شما با اجرای آرش ظلی پور روز گذشته میزبان میلاد کی مرام بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان بود و درخصوص مسائل دنیای فرهنگ و هنر با هم به گفتگو نشستند و نظر آرش ظلی پور در این برنامه درباره احسان علیخانی حاشیه ساز شد.آرش ظلی پور
گفتگوی آرش ظلی پور با میلاد کی مرام

در ابتدای این گفت وگو صحبت از گذشته و سخت کوشی کی مرام شد. همچنین عنوان شد مرگ خواهر نانتی این بازیگر چه تغییراتی در زندگی اش به وجود آورده است. او در این باره اشاره کرد که دیگر با جهان مشکلی ندارد و بحران سی سالگی را رد و این اتفاقات او را خیلی بزرگ کرده است.
وی همچنین از زیرآب زنی های سینمایی گفت و اشاره داشت که برای فیلم ابراهیم حاتمی کیا چندین جلسه با این کارگردان مراوده داشته و تست گریم هم شده؛ اما به ناگاه بابک حمیدیان جای او را گرفته است. این اتفاق درباره فیلم محمدعلی باشه آهنگر نیز تکرار شده است!

ظلی پور:احسان علیخانی را حذف می کنم
در بخشی از برنامه کی مرام از مجری پرسید:اگر از میان مجریانی نظیر فرزاد حسنی ، احسان علیخانی، رضا رشیدپور و علی ضیا بتوانی یک نفر را برای همیشه حذف کنی، او کیست؟ ظلی پور گفت:احسان علیخانی را حذف می کنم؛ چون او این قدر استعداد دارد که در هرکاری می تواند بدرخشد و مدیوم برایش خیلی مهم نیست.

کنایه تند کی مرام به نحوه داوری در جشنواره ها
ظلی پور هم در ادامه از کی مرام خواست به این سوْال پاسخ دهد که اگر داور جشنواره فیلم فجر بشود، از میان خسرو شکیبایی، عزت الله انتظامی، شهاب حسینی، نوید محمدزاده و پرویز پرستویی به چه کسی سیمرغ می دهد؟ کی مرام با لحنی طنز کنایه تندی به داوری در جشنواره زد و به همه بازیگران نام برده با عناوین مختلف جایزه داد و در انتها گفت:چه اشکالی داره داورم، دوست دارم!

کی مرام:دوست داشتم جای پیمان معادی باشم
در بخش عکس های برنامه «من و شما» با نمایش تصویر امیر جدیدی این سوال از کی مرام پرسیده شد که از میان بازیگران موفق هم نسل خود (نوید محمدزاده، مهرداد صدیقیان، امیر جدیدی) به کدامیک حسودی می کند. او در پاسخ گفت:من از خوشحالی شان خوشحال می شوم و اگر نقدی هم داشته باشم به آنها می گویم، اما حسودی هرگز!
وی در پاسخ به این سوْال که یعنی دوست نداشتی جای نوید محمدزاده در «ابد و یک روز» باشی، عنوان کرد:نه دوست داشتم جای پیمان معادی باشم؛ چون نوید محمدزاده خودش بهترین دانلود بازی را ارائه داده که تا سال ها بعد هم بهترین دانلود بازی اش است. البته که فیزیک من هم اصلاً به این نقش نمی خورد، با این وضع هر روز باشگاه رفتن!

مقایسه گلزار و دکتر روحانی!
کی مرام با دیدن عکس گلزار و سوْال ظلی پور درباره حمایتش از این بازیگر در زمان اکران «خشکسالی و دروغ» گفت:به هرحال نظر ما تغییری در سوپراستار بودن گلزار به وجود نمی آورد. گلزار با رأی و نظر مردم سوپراستار شده؛ همان طور که دکتر روحانی با رأی مردم انتخاب شده، حتی اگر خیلی ها دوست نداشته باشند.
گفتنی است؛ برنامه من و شما هر هفته با اجرای آرش ظلی پور و تهیه کنندگی هادی قندی از شبکه شما روی آنتن می رود.

موضوع: خبر فرهنگی و هنری


منبع:newsair.ir
گرداوری :ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A