home دسته‌بندی نشده پارتیشن اداری ، از ام دی اف و شیشه ای تا پارتیشن تک جداره و دوجداره

پارتیشن اداری ، از ام دی اف و شیشه ای تا پارتیشن تک جداره و دوجداره


partition1 - پارتیشن اداری ، از ام دی اف و شیشه ای تا پارتیشن تک جداره و دوجداره

سیستم جدا کننده ھای کاذب که امروزه با نام پارتیشن شناخته می شوند ، تجھیزاتی جھت تقسیم بندی فضا ھای داخلی ھستند که در این جھان امروزی با ھدف نظم و با پیش بینی صحیح قابلیت جابجایی ، طراحی و ساخته می شوند. ایرانی عکس در این این مقاله پارتیشن اداری ، انواع پارتیشن اداری و مهمترین پارتیشن اداری را به شما عزیزان معرفی می کند.

مدل های جدید پارتیشن اداری بر اساس نیازها و کاربرد آن در این ادارات و شرکت ها طراحی می شود و به طور حتم علاوه بر کاربردی بودن پارتیشن اداری به زیبایی های آن نیز در این طرحی دکوراسیون داخلی اداری توجه ویژه ای می شود.

مدل های جدید پارتیشن اداری می تواند تاثیر بسیار زیادی بر دکوراسیون داخلی شرکت و محل کار شما بگذارد ، معمولا مدل های جدید پارتیشن اداری بخاطر حفظ نظم و آرامش بیشتر کارمندان و نیز کنترل راحت تر آن ها مورد استفاده قرار می گیرد که با هزینه ای مناسب و قابلیت جابه جایی گزینه ی بسیار مناسبی بخاطر رفع اینگونه نیازهاست.

در این طراحی انواع پارتیشن های اداری می تون استفاده از اجسام شیشه ای ، چوبی و فلزی را مشاهده کرد که هر کدام بنا بر ضرورت و کاربرد آن انتخاب و طراحی شده اند. از جمله نکات بارزی که می توان در این استفاده از پارتیشن اداری نام برد ، ایجاد محیطی بدون تنش با دسترسی بالا بخاطر کارمندان می باشد که از بزرگترین علت های استفاده فراگیر از پارتیشن های اداری است.

پارتیشن در این لغت به معنی تقسیم کردن و مجزا کردن می باشد. هرسیستمی که بتواند فضا را تقسیم کند پارتیشن نامیده می شود. سیستم جدا کننده های کاذب که امروزه با نام پارتیشن شناخته می شوند نوعی تجهیزات تقسیم بندی فضا های داخلی بوده که با هدف منظم کردن محیط و با پیش بینی قابلیت جابجایی طراحی و ساخته می شوند.

پارتیشن اداری ترکیبی که در این ساخت آن از ام دی اف و آلومینیوم و شیشه استفاده می گردد نوعی از جدا کننده های سبک هستند که قابلیت پیاده سازی و حمل و نقل و تغییرات بسیار بالایی دارند. پارتیشن دو جداره با ضخامت ۱۳ سانتی متر با استفاده از ام دی اف ۱۶ میلیمتری درجه یک به همراه نوار pvc لبه های MDF که باعث جلوگیری از نفوذ رطوبت و همچنین لب پر شدنه MDF می شود,اتصالات و یرآق استفاده شده از نوع با کیفیت و بادوام بوده و دارای یک سال گارانتی تعویض میباشند.

قابلیت حائض اهمیت در این پارتیشن دیده نشدن جایه پیچ و میخ رویه کار میباشد علاوه بر این با استفاده از اتصالات تو کار الیت قابلیت جابجایی آسان و سریع را در این این نوع پارتیشن برآوره کرده است که همین امر باعث برتر بودن این محصول نسبت به نمونه های مشابه دیگر می باشد.

انواع پارتیشن اداری :

برمبنای معیارھای ساخت پارتیشن اداری به ۴ دسته ی اصلی تقسیم می شود که عبارتند از :

  1. پارتیشن اداری ام دی اف و آلومینیوم

  2. پارتیشن اداری MDF و شیشه

  3. پارتیشن اداری آلومینیوم و شیشه

MDF partition - پارتیشن اداری ، از ام دی اف و شیشه ای تا پارتیشن تک جداره و دوجداره

پارتیشن اداری تمام ام دی اف :

این نوع از پارتیشن اداری تنھا به وسیله MDF ساخته میشود و طراحی آنھا به گونه ای است که نمای ظاھری و فریم بندی ھا به وسیله MDF انجام می گیرد.

پارتیشن اداری آلومینیوم و MDF :

پارتیشن اداری ترکیبی ، که در این ساخت آن از MDF و آلومینیوم استفاده می گردد ، نوعی از جدا کننده ھای سبک ھستند که قابلیت پیاده سازی ، حمل و نقل و تغییرات بسیار بالایی دارند. این نوع از پارتیشن اداری به دلیل استفاده از آلومینیوم که فلزی بسیار سبک ، مستحکم و زیباست ، بسیار متنوع و جذاب می باشد.

پارتیشن اداری MDF و شیشه :

 در این این نوع از پارتیشن اداری از آلومینیوم به عنوان فریم و اسکلت بندی اصلی و از MDF و شیشه به عنوان پرکننده ھای سطح استفاده می شود. قطر این نوع پارتیشن بسیارکم و در این حدود ۴ تا ۶ سانتی متر است ، عرض و ارتفاع آن ھم کاملا نا محدود بسته به محیط قابل پیاده سازی می باشد.

پارتیشن اداری آلومینیوم و شیشه :

 تعریف اساسی پارتیشن اداری که توسط SORNO ایتالیا (یکی از اولین تولید کنندگان پارتیشن اداری در این جھان) ارائه شده به این نوع پارتیشن برمی گردد. در این ساخت این نوع از پارتیشن اداری از استراکچرھای مخصوصی جھت کادربندی و به عنوان قطعات اصلی پارتیشن اداری استفاده می گردد که خود حالت دوجداره بودن را داراست.

مهم ترین پارتیشن اداری :

مهم ترین عملکرد دیوارها ، جداسازی کامل یا تقریبی فضا های مختلف از یکدیگر است. این عملکرد که در این نوع خودش بسیار ساده و با کاربردی از پیش تعیین شده است ، در این محیط های اداری و دیگر فضا ها میتواند نقش مهمی را در این دکوراسیون ایفا کند. با تقسیم فضا از طریق دیوارها و دیوارکشی بین مقاطع مختلف کاری ، میتوانید فضایی با چند کاربری طراحی کنید.

در این دهه های گذشته این پارتیشن ها که اغلب از چوب ساخته می شدند به صورت مجموعه ای بلند تا سقف امتداد می یافتند و در این نهایت ، طبقات آن فضایی بخاطر قراردادن اشیا تزئینی که از دو سو قابل رویت بودند ، به شمار می رفت. این جداکننده ها اغلب در این میان دو فضای پذیرایی و نشیمن طراحی می شدند.

 جمع اوری

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A