خانه » اخبار روز » پایان فیلمبردارى پایتخت ۵ در شمال کشور

اطلاعیه سایت

پایان فیلمبردارى پایتخت ۵ در شمال کشور

پایان فیلمبردارى پایتخت ۵ در شمال کشور


سریال پایتخت ۵ – فیلمبرداری سریال پایتخت ۵ در شمال کشور به اتمام رسید ، و عوامل سریال ادامه فیلمبرداری را در تهران پیش خواهند برد.

paytakht5 600x749 - پایان فیلمبردارى پایتخت ۵ در شمال کشور

سه قسمت ابتدایی سریال پایتخت در شمال کشور بود که تصویر برداری فصل پنجم در شمال کشور به پایان رسید تا گروه سازنده ظرف چند ورز آینده برای ادامه فیلمبرداری به تهران بروند و سکانس های مربوط به فرودگاه امام خمینی را ضبط کنند.
بر اساس این گزارش، بعد از بازگشت گروه به تهران، کار برای نزدیک به یک هفته تعطیل می شود تا لوکیشن های خارجی که در تهران ساخته شده، مورد بازسازی قرار گرفته و مراحل پایانی آماده سازی آنها انجام شود و بعد از آن کار فیلمبرداری دوباره از سر گرفته خواهد شد.

 

در ضمن بعد از اتمام تصویربرداری سکانس های تهران که بیشتر در پرند و اطراف تهران انجام می شود، ادامه فیلمبرداری و ضبط سکانس های پایانی در خارج از کشور انجام خواهد شد.
محسن تنابنده، احمدمهرانفر، علیرضا خمسه، ریما رامین فر، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبدالهی و بهرام افشاری، هم چون سری های گذشته، در این فصل نیز دارند و قرار است در قسمت هایی مربوط به تهران و خارج از کشور بازیگران جدیدی به سریال اضافه شوند.

فصل پنجم و جدید پایتخت قرار بود برای نوروز ۹۶ آماده شود که سپس پخش آن به ماه رمضان امسال منتقل شد که به دلیل آماده نبودن سریال قرار است ، در نوروز ۹۷ به روی آنتن رود.یعنی چیزی حدود یک سال تاخیر.منبع

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A