خانه » بیوگرافی » پرویز فلاحی پور: صحبت های لیلا حاتمی در برلین پز روشنفکری بود

اطلاعیه سایت

پرویز فلاحی پور: صحبت های لیلا حاتمی در برلین پز روشنفکری بود

پرویز فلاحی پور: صحبت های لیلا حاتمی در برلین پز روشنفکری بود

پرویز فلاحی پور: صحبت های لیلا حاتمی در برلین پز روشنفکری بود

بازیگر سریال شهرزاد گفت: صحبت‌های لیلا حاتمی ، بازیگر خانم سینما در جشنواره فیلم برلین بیشتر یک نوع فیگور و پز روشن فکرانه بود که اگر ما آن را نداشته باشیم بسیار بهتر است.

پرویز فلاحی پور بازیگر سریال شهرزاد گفت:

من احساس می‌کنم که ما نباید جو گیر شویم. برخی بازیگران برخی جا‌ها جوگیر می‌شوند و اظهار نظراتی می‌کنند که شاید نظر شخصی خودشان هم نباشد و تحت تاثیر شرایط آن را بر زبان می‌آورند.

وی افزود:

از نظر من سیاست باید بر عهده سیاست مدار باشد. مگر به عنوان مثال مقامات عالی کشوری در مورد دانلود بازی من نظر می‌دهند که من بخواهم درباره اقدامات و تصمیمات آن‌ها نظر بدهم؟.

وی چشم بسته حرف زدن را دلیل برخی نظرات نادرست خواند و تاکید کرد:

متاسفانه برخی افراد به شدت جوگیر شده و بنا بر احساسات حرف‌هایی را می‌زنند که بعداً از گفتن آن‌ها پشیمان می‌شوند. وقتی من نمی‌دانم امریکا در منطقه چه بلا‌هایی را به وجود آورده با چه منطقی شرایط را قضاوت می‌کنم؟.

بازیگر سریال “شهرزاد” با تاکید بر مطالعه تاریخ ایران و مشکلات داخلی اضافه کرد:

بهتر است که این دوستان به جای اظهار نظر‌های جنجالی کمی تاریخ را مطالعه کنند و ببینند که کشور‌های غربی مثل امریکا و انگلیس چه بر سر این مردم در آورده اند. مطمئن باشید که هیچ کدام از این کشور‌ها دلسوز ما نیستند. آن‌ها صرفاً هر کاری را برای منافع خودشان انجام می‌دهند پس چرا وقتی نوبت به منافع ملی ما می‌شود این هدف بد می‌شود.

او همچین به این بحث که باید شهامت پذیرش اشتباه خود اضافه کرد :

من و امثال من نمی‌توانیم و تخصص این را نداریم که در مورد مسائل سیاسی اظهار نظر کنیم. صحبت‌های بازیگر خانم سینما در جشنواره فیلم برلین بیشتر یک نوع فیگور و پز روشن فکرانه بود که اگر ما آن را نداشته باشیم بسیار بهتر است. این را هم بگویم که ممکن است هر فردی اشتباه کند و مهم آن است که بعد از آن اشتباه آن را بپذیریم و ادامه ندهیم.

فلاحی پور عنوان کرد:

شما به کشور‌های غربی نگاه کنید. آنجا اگر مشکلی ایجاد شود داخل کشور برطرف می‌شود، اما متاسفانه در ایران برخی افراد این طور نیستند. منطقی آن است که اگر مشکلی در کشور پیش می‌آید آن مشکل را در بین خودمان حل کنیم.

 

پرویز فلاحی پور: صحبت های لیلا حاتمی در برلین پز روشنفکری بود


منبع:sabk98.com
گرداوری :ایرانی عکس

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A