home بیوگرافی پسر قلعه‌نویی؛ اسلحه پنهان منصوریان

پسر قلعه‌نویی؛ اسلحه پنهان منصوریان

هافبک استقلال به احتمال زیاد در دیدار امروز برای اولین بار در فصل جدید به میدان می‌رود.

به گزارش ایلنا، استقلال امروز در دیداری حساس به مصاف ذوب آهن می‌رود و این دیدار برای علیرضا منصوریان با توجه به نتایج هفته‌های گذشته و حواشی اخیر حکم مرگ و زندگی دارد.

این دیدار با وجود حساسیت‌هایی که دارد، ممکن است یک اتفاق ویژه در دل خود داشته باشد و آنهم بازگشت امید ابراهیمی، هافبک دفاعی استقلال به ترکیب اصلی این تیم است.

ابراهیمی که به دلیل مصدومیت در فصل جاری هنوز موفق نشده در ترکیب آبی‌ها به میدان برود، در اردوی این تیم برای دانلود بازی با ذوب‌آهن حاضر است و چند وقتی است به تمرینات گروهی اضافه شده است و از گوشه و کنار باشگاه خبر می‌رسد احتمال به میدان رفتنش مقابل ذوب‌آهن زیاد است.

ابراهیمی به دلیل اینکه در سپاهان توسط قلعه‌نویی به لیگ برتر آمد و توسط او به فوتبال معرفی شد به عنوان فرزند قلعه‌نویی در فوتبال شناخته می‌شود و رونمایی از او در فصل جدید مقابل تیم سرمربی سابقش می‌تواند نکته جذاب دانلود بازی امروز باشد.

یکی از دلایلی که برای نتایج ضعیف استقلال در فصل جاری از آن یاد می‌شود نبود ابراهیمی بوده است و حضور او در زمین در دیدار امروز می‌تواند سورپرایز ویژه‌ای برای این دانلود بازی باشد.

موضوع: خبر ورزشی

برچسب‌ها: خبر ورزشی,نتیجه دانلود بازی استقلال و ذوب آهن


منبع:newsair.ir
گرداوری :ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A