خانه » اخبار روز » پناهگاه های عجیب و جالب که شما را از هر خطری حفظ خواهد کرد + تصاویر

اطلاعیه سایت

پناهگاه های عجیب و جالب که شما را از هر خطری حفظ خواهد کرد + تصاویر

پناهگاه های عجیب و جالب که شما را از هر خطری حفظ خواهد کرد + تصاویر


پناه گاه های عجیب در دهکده ای امن

پناهگاه های عجیب : جنگ و درگیری، مسئله ای است که تمامی نسل های بشر با آن درگیر بوده اند. این پدیده به خاطر طمع و حرص حاکمان به سرزمین های دیگر، از هزاران سال پیش تا به امروز ادامه داشته و بعدها نیز شاهد آن خواهیم بود. جنگ به غیر از آوارگی و بدبختی هیچ چیز دیگری برای ملت ها به ارمغان نمی آورد و خسارات جبران ناپذیری به جا می گذارد.

900 w700 - پناهگاه های عجیب و جالب که شما را از هر خطری حفظ خواهد کرد + تصاویر

یکی از مسائلی که در این دوران مطرح می گردد، پیدا کردن سرپناهی مناسب برای در امان ماندن از حملات احتمالی است. به علاوه، این اماکن تنها برای جنگ استفاده ندارند و اگر بلایی طبیعی نیز نازل شود، می توان از آن ها بهره گرفت.

موضوع پناهگاه از دیرباز مورد توجه بوده و دولت ها همواره به آن فکر کرده اند. اما شرکتی به نام «Vivos Group» ابتکاری جالب در این زمینه به خرج داده است. این کمپانی کالیفرنیایی، دهکده ای متشکل از چندین پناهگاه ساخته تا مردم بتوانند در مواقع خطر، از آن ها استفاده کنند. البته این را در نظر داشته باشید که به علت قیمت بالا، تنها خانواده های ثروتمند می توانند در این پناهگاه ها ساکن شوند.

این دهکده می تواند ۵ هزار نفر را درون خود جای دهد و سنگین ترین انفجارها را تاب بیاورد. تصاویر و توضیحات زیر، شما را با پناهگاه های مذکور آشنا خواهند نمود؛ پیشنهاد می دهیم آن ها را ببینید و مطالعه کنید.

تصاویر پناهگاه های عجیب و امن

900 w700 - پناهگاه های عجیب و جالب که شما را از هر خطری حفظ خواهد کرد + تصاویراین مکان برای بقای مردم و شهروندان مورد استفاده قرار می گیرد.

901 w700 - پناهگاه های عجیب و جالب که شما را از هر خطری حفظ خواهد کرد + تصاویردهکده ساخت vivos دارای ۵۷۵ پناهگاه است که از فولاد و بتن ساخته شده اند.

902 w700 - پناهگاه های عجیب و جالب که شما را از هر خطری حفظ خواهد کرد + تصاویراین مجموعه که در داکوتای جنوبی قرار دارد، نخستین بار به دست مهندسان ارتش در سال ۱۹۴۲ میلادی ساخته شد و برای نگهداری مواد منفجره و مهمات مورد استفاده قرار می گرفت.

903 w700 - پناهگاه های عجیب و جالب که شما را از هر خطری حفظ خواهد کرد + تصاویراز سال ۱۹۶۷ میلادی به بعد، این مکان دیگر کاربردی نداشت. سال گذشته vivos تصمیم گرفت در دهکده پناهگاه هایی ایمن و مستحکم بنا کند.

904 w700 - پناهگاه های عجیب و جالب که شما را از هر خطری حفظ خواهد کرد + تصاویراندازه سازه ها در عرض ۸ متر و در طول ۱۸ الی ۲۴ متر است. در این پناهگاه ها اتاقی مملو از آذوقه وجود دارد که می تواند نیاز افراد را برای یک سال تامین کند.

905 w700 - پناهگاه های عجیب و جالب که شما را از هر خطری حفظ خواهد کرد + تصاویرخریداران پناهگاه خود را با همان شرایطی که دارد (بدون لوله کشی، برق و تصفیه هوا)، قبول می کنند. آن ها می توانند از پیمانکاران و یا خدمات شرکت برای فراهم کردن شرایط بهره بگیرند. شرکت پیش بینی می کند هزینه به کار گیری امکاناتی مانند قفل داخلی، دریچه های هوا، ژنراتور، مخزن سوخت، سیم کشی برق و آب گرم کن، تقریبا ۱۲ هزار دلار باشد. برخی امکانات دیگر مانند منبع ذخیره برق، می تواند ۲۰ هزار دلار بیشتر روی دست شما خرج بگذارد.

906 w700 - پناهگاه های عجیب و جالب که شما را از هر خطری حفظ خواهد کرد + تصاویرممکن است برخی خریداران قصد نداشته باشند این مکان موقت را به خانه ای لوکس تبدیل نمایند. تصویر بالا، چگونگی جایگزین شدن پنجره ها با صفحات ال ای دی را نشان می دهد.

907 w700 - پناهگاه های عجیب و جالب که شما را از هر خطری حفظ خواهد کرد + تصاویردر این رندر، ما خانه ای سه خوابه همراه با آشپزخانه، هال، کمد و سینمی خانگی را مشاهده می کنیم. درب پناهگاه برای استفاده به عنوان گاراژ به اندازه کافی بزرگ نیست.

908 w700 - پناهگاه های عجیب و جالب که شما را از هر خطری حفظ خواهد کرد + تصاویربرخی امکانات رفاهی مانند کارکنانی برای تامین امنیت، نگهداری و سایر موارد دراین منطقه وجود دارند. Vivos همچنین قصد دارد تا پاییز سال آینده میلادی، یک فروشگاه نیز در دهکده تاسیس کند.

909 w700 - پناهگاه های عجیب و جالب که شما را از هر خطری حفظ خواهد کرد + تصاویراین شرکت تصمیم گرفته یکی از پناهگاه ها را به مدرسه و سالن تمرینی تبدیل نماید. البته قرار نیست شرکت وظیفه آموزش را به عهده بگیرد و تنها فضای آن را فراهم خواهد کرد.

910 w700 - پناهگاه های عجیب و جالب که شما را از هر خطری حفظ خواهد کرد + تصاویرپناهگاه ها به صورت ۹۹ ساله و سالی ۱۰۰۰ دلار اجاره داده می شوند. به علاوه، مبلغ ۲۰ هزار دلار نیز باید به عنوان سپرده در اول کار پرداخت گردد.

911 w700 - پناهگاه های عجیب و جالب که شما را از هر خطری حفظ خواهد کرد + تصاویرشرکت در حال حاضر نخستین رزرو ها را می گیرد و قصد دارد بعد از ذوب شدن برف ها، در بهار سال آینده تورهایی در این منطقه برگزار نماید. نخستین مستاجران می توانند تابستان سال آینده در پناهگاه ها ساکن شوند.

912 w700 - پناهگاه های عجیب و جالب که شما را از هر خطری حفظ خواهد کرد + تصاویرشما نمی توانید هیچ گونه قیمتی بر روی آرامش ذهنی و روانی بگذارید.

نوشته پناهگاه های عجیب و جالب که شما را از هر خطری حفظ خواهد کرد + تصاویر اولین بار در شهر مطلب پدیدار شد.منبع مطلب

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A