خانه » اخبار روز » پیدا شدن جسد بنیتا هشت ماهه درپاکدشت ۴ مرداد ۹۶ کشتن بنیتا

اطلاعیه سایت

پیدا شدن جسد بنیتا هشت ماهه درپاکدشت ۴ مرداد ۹۶ کشتن بنیتا

پیدا شدن جسد بنیتا هشت ماهه درپاکدشت ۴ مرداد ۹۶ کشتن بنیتا


پیدا شدن جسد بنیتا هشت ماهه درپاکدشت ۴ مرداد ۹۶ کشتن بنیتا

Benita Bartarina.com 1 1 - پیدا شدن جسد بنیتا هشت ماهه درپاکدشت ۴ مرداد ۹۶ کشتن بنیتا

پیدا شدن جسد بنیتا هشت ماهه درپاکدشت ۴ مرداد ۹۶ کشتن بنیتا

جسد بنیتا

پیدا شدن جسد بنیتا هشت ماهه درپاکدشت ۴ مرداد ۹۶ که کشتن بنیتا و متأسفانه جسد بنیتای هشت ماهه که شش روز پیش درمشیریه تهران ربوده شده بود، دردرون خودروی پدر درپاکدشت پیدا شد.

بنیتا کودک ۸ ماهه ۶ روز پیش که درخودروی پدرش درجلوی پارکینگ منزل بود درهنگام سرقت ماشین ربوده شد و تلاش پلیس و مردم بخاطر پیدا کردن خودرو و این نوزاد هشت ماهه به جایی نرسید.

لازم به ذکر است که متهم این پرونده قبلا دستگیر شده و یک ماه پیش با قید ضمانت آزاد شده است.

اطلاعیه پلیس تهران درباره کشف جنازه کودک ۸ ماهه

دستگیری سارقی که خودرو و نوزاد هشت ماهه را به سرقت برده بود.

به دنبال سرقت خودرو فردی درروز پنج شنبه درمنطقه مشیریه تهران که پس از خروج از پارکینگ منزلش بمنظور بستن درب پارکینگ خودرو را بصورت روشن رها کرده و منجر به سرقت خودرو و نوزاد هشت ماهه اش شد، بلافاصله یک تیم از کارآگاهان زبده پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ دستگیری سارق یا سارقین و یافتن کودک ربوده شده را دردستور کار خود قرار دادند.

علیرغم نبود هیچ گونه سرنخ و اثری از مجرم یا مجرمین، کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی موفق شدند دو نفر را شناسایی که نفر اول درمحل سکونت خود واقع درشهرستان پاکدشت دستگیر و دراظهارات خود به سرقت خودرو و ربایش کودک توسط یکی از دوستانش اعتراف و اعلام کرد درهمان ساعات اولیه پس از سرقت وی به همراه همدستش خودرو و کودک را به شهرستان پاکدشت منتقل کرده و سپس از همدیگر جدا شدند.

بلافاصله مامورین به محل اختفای سارق اصلی مراجعه و وی را دستگیر کردند.این فرد که دارای سوابق متعدد کیفری است و به تازگی از زندان آزادشده است دراعترافات اولیه اعلام کرد که ساعاتی پس از سرقت و انتقال خودرو به خارج از تهران ،خودرو و نوزاد هشت ماهه را دریکی از خیابانهای شهرستان پاکدشت رها کرده و درحال حاضر هیچ گونه اطلاعی از سرنوشت کودک ربوده شده ندارد.

سرانجام کارآگاهان به نشانی اعلامی مراجعه و متاسفانه با پیکر بی جان کودک ربوده شده مواجه گردیدند.

پلیس درپایان باتوجه به تلاشهای صورت گرفته بخاطر کشف این جنایت و ضمن ابراز همدردی با خانواده این کودک،از والدین خواست درنگهداری از فرزندان خود دقت بیشتری داشته باشند تا دیگر شاهد وقوع اینگونه فجایع نباشیم.

دانلود دانلود فیلم بنیتا

گردآوری: ایرانی عکس http://iraniax.irمنبع

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A