home بیوگرافی چطور با نرمش و حرکات ساده ورزشی چربی سوزی کنیم؟

چطور با نرمش و حرکات ساده ورزشی چربی سوزی کنیم؟


bc984ef98bdae0f0ed5a74cdcf4dd267 - چطور با نرمش و حرکات ساده ورزشی چربی سوزی کنیم؟

یکی از راه های لاغر شدن و سوزاندن چربی ورزش کردن مداوم و با برنامه ریزی است که اگر فرد این حرکات ورزشی را درست و با دقت انجام دهد تناسب اندام خود را بدست می آورد


در اثر مصرف کالری بیش از نیاز در طول روز افراد دچار اضافه وزن و مشکلات ناشی از آن می شوند،افزایش چربی اطراف اندام های مختلف بدن خصوصا قلب باعث بروز سکته های مغزی و قلبی می شود.
برای سوزاندن چربی به وسیله ورزش کردن باید در ابتدا به پزشک مراجعه کنید تا او با بررسی فیزیولوژیکی بدن تان بهترین حرکات کششی را به شما معرفی کند که در این صورت در کمترین زمان ممکن بدون بروز هیچ مشکلی لاغر می شوید.
اگر افراد هفته ای ۱۲۰ دقیقه حرکات ورزشی را به طور منظم انجام دهند در زندگی دچار بیماری هایی همچون دیابت، قلب و عروق و فشار خون نمی شوند.
** یکی از راه های لاغر شدن بالا رفتن از پله ها به صورت یکنواخت و منظم و همچنین بدون وقفه است این کار باعث آب شدن چربی های بدن می شود و یک اندام مناسب را به افراد هدیه می دهد. باید توجه داشت که این کار باید در یک سطح با شیب یکنواخت انجام شود تا نتیجه ی بهتری بدست می آید.


** با افزایش حرکات ورزشی به صورت منظم و یکنواخت سوختن چربی ها به صورت بهتری انجام می شود؛ شنا کردن به خاطر اینکه عضلات مختلف از جمله شکم را با خود درگیر می کند یک ورزشی مناسب برای سوزاندن چربی های اطراف شکم و عضلات پا محسوب می شود.
** انجام حرکات هوازی مانند یوگا کمک بزرگی در سوختن چربی های بد بدن می کند و به همین منظور افراد می توانند دست های خود را به جلو برده و به مدت دقیقه حرکت بشین و پا شو انجام دهند، این کار باید به آرامی صورت بگیرد تا به مفصل های زانو آسیبی وارد نشود.


**انجام عمل پرش بسیاری از عضلات را درگیر می کند و برای انجام این نرمش باید نشسته و پا ها در حالی که زانو را خم کرده به یکدیگر بچسبانید و آماده پرش شوید.
** سعی کنید برای آب شدن چربی های شکم و ران پا هر روز به مدت ده دقیقه سینه خیز بروید برای انجام این کار باید دست ها را در راستای هم تکان دهید و با کمک زانو و پا ها حرکت داشته باشید.


**دست ها را رو به روی قفسه سینه خود قرار داده و سپس حالت پرش داشته باشید.
باشگاه خبرنگاران جوان


منبع:افتاب
گرداوردی مطلب مورد نظر توسط:ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A