home دسته‌بندی نشده چمنیان: کی‌روش از شنیدن خبر دانلود بازی با مکزیک و فرانسه خوشحال شد

چمنیان: کی‌روش از شنیدن خبر دانلود بازی با مکزیک و فرانسه خوشحال شد


chamaniyan - چمنیان: کی‌روش از شنیدن خبر دانلود بازی با مکزیک و فرانسه خوشحال شد

به نقل از ایرانی عکس، کارلوس کی‌روش عصر امروز در این تمرین تیم ملی زیر ۱۶ سال حضور یافت و با سرمربی این تیم درمورد شرایط بازیکنان صحبت کرد.

عباس چمنیان در این رابطه با حضور کارلوس کی‌روش گفت: اتفاق بسیار خوبی بود بخاطر اولین بار کی‌روش در این تمرینات تیم ملی زیر ۱۶ سال که به تازگی کارش را آغاز کرده حاضر شد و این نشان از اهمیتی داشت که او بخاطر کار این بازیکنان و تیم‌های پایه قائل است. کی ‌روش به صورت سرزده به تمرین آمد؛ او عملکرد بازیکنان را نظاره کرد و گزارشات لازم را از ما گرفت.

وی افزود: براساس روشی که کی‌روش تعیین کرده کار را پیش می‌بریم ما کارمان را به سه گروه A,Bو C تقسیم کردیم که بر این اساس ۸۰ بازیکن را در این ماتریس داریم و آنها را براساس کیفیت و سطح پیشرفتشان جابجا می‌کنیم.

سرمربی تیم ملی نوجوانان یادآور شد: کی‌روش درمورد مراحل آماده‌سازی تیم ملی زیر ۱۷ سال از ما سوال کرد به او گفتیم اردوی اسپانیا را در این پیش داریم و قرار است با تیم ملی مکزیک و فرانسه دانلود بازی کنیم که این مساله باعث خوشحالی او شد. کی‌روش با اشتیاق به صحبت‌های ما گوش کرد و درمورد عملکرد تیم‌های زیر ۱۷ سال و زیر ۱۶ سال به او نقل از دادیم که این نشان از اهمیت روش کاری این تیم‌ها بخاطر کی‌روش دارد. ما بخاطر او نحوه کارمان و براساس روشی که مشخص کرده توضیح دادیم و گزارشاتمان را ارائه دادیم.

جمع اوری: ۹۰tvجمع اوری

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A