home بیوگرافی چگونه تیک آبی در اینستاگرام بگیریم؟

چگونه تیک آبی در اینستاگرام بگیریم؟

شبکه های اجتماعی روز به روز در حال گسترش است و مخاطبان بسیار زیادی از رده سنی کودکان تا بزرگسالان را به خود جذب کرده.یکی از معروفترین شبکه های اجتماعی در ایران اینستاگرام هست از این رو برای بسیاری از همراهان سبک ۹۸ از ما درخواست داشته اند نحوه گرفتن تیک آبی در اینستاگرام را آموزش دهیم لذا تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

تیک آبی (Verified Badge) اینستاگرام چیست؟

حتما شما هم در بعضی از اکانت های افراد مشهور یا برند های خاص یک تیک آبی خاص را دیده اید این تیک نشان دهنده رسمی و اصلی بودن اکانت است. وقتی شما اسم یک خواننده یا بازیگر در اینستاگرام  را جست و جو می کنید متوجه تعداد زیادی حساب غیر رسمی یا به اصطلاح (Fake) شده اید.اینستاگرام که اکانت رسمی سلبریتی ها از اکانت جعلی آنها  مشخص شود یک تیک آبی رنگ را در صفحه آنها می گذارد.

روش های دریافت تیک آبی اینستاگرام:

mohsenyeganeh - چگونه تیک آبی در اینستاگرام بگیریم؟

۱-فالور های بسیار زیادی داشته باشید: یکی از مراحلی که باعث گرفتن تیک آبی می شود داشتن فالور های زیاد است اما اگر شما این فالور ها را از طریق برنامه های فالور بگیر جعل کرده باشید نتیجه عکس دارد.و داشتن تنها فالور بالا تضمینی برای گرفتن تیک آبی نیست.تعدادی از اکانت های اینستاگرام حتی با داشتن یک میلیون فالور باز هم موفق به دریافت تیک آبی نشده اند.

NBC Instagram - چگونه تیک آبی در اینستاگرام بگیریم؟

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

۲- برند معروف باشید: یکی دیگر از راه های گرفتن نشان تایید داشتن یک برند یا نماد محبوب است.در واقع باید شما صاحب آن نماد یا مدیر بخش بازاریابی آنلاین باشید،باز هم توصیه می کنیم از نماد های جعلی استفاده نکنید.تجربه نشان داده کسب و کار هایی که خدمات عمومی را ارائه می کنند و ارتباط مستقیمی با کاربرانشان دارند شانس زیادی برای گرفتن تیک آبی دارند.

۳- حساب کاربری شما جعل شود: هدف اصلی اینستاگرام نشان دادن اکانت رسمی افراد معروف و کمپانی ها به کاربرانش هست وقتی در این بین یک اکانت جعلی ساخته شود با گزارش دادن آن حساب بسته می شود اما وقتی مرتبا اکانت های جعلی ساخته شود شانس شما برای گرفتن تیک آبی افزایش پیدا خواهد کرد ،دقت کنید اگر خود شما بخواهید مرتبا اکانت جعلی برای خودتان بسازید که تیک تاییدیه بگیرید اینستاگرام با توجه به IP شما را شناسایی خواهد کرد و اکانت اصلی خودتان را هم از دست خواهید داد.

۴-در اینستاگرام فعال باشید: زمانی که مدیران اینستاگرام بخواهند تیک تاییدیه را به شما بدهند حساب شما را چک می کنند اگر از اخرین پست شما مثلا دو ماه گذشته باشد به راحتی از آن میگذرند پس در اینستاگرام فعال باشید و با کاربران خود در تعامل باشید تا شانس شما افزایش پیدا کند.

۵- از هرگونه اقدام منفی خودداری کنید: از توهین ، و ارسال پست های نامناسب پرهیز کنید ، چرا که افراد مشهور هیچ گاه از انتقاد ناراحت نشده و عاشق فالور های خود هستند .

۶- فالور غیر واقعی یا فیک: اگر شما فالور های غیر واقعی یا فیک داشته باشید اینستاگرام به این موضوع حساس است و قطعا تیک آبی به شما تعلق نمی گیرد.پس با خرید فالور فیک شانس خود را از دست ندهید.

Verified Profile - چگونه تیک آبی در اینستاگرام بگیریم؟

۷-ثابت کردن خود: یکی از روش هایی که باعث می شود اینستاگرام تیک آبی را به شما اختصاص دهد افزودن فیسبوک ،توییتر و وب سایت رسمی خود در حساب اینستاگرام است.

۸-معرفی شما در ویکی پدیا: اگر شما در وب سایت ویکی پدیا یک زندگینامه به زبان انگلیسی داشته باشید قطعا شانس شما برای گرفتن تیک آبی بسیار افزایش پیدا خواهد کرد.

حتما با توضیحات بالا متوجه شده اید که افراد عادی نمی توانند تیک آبی را دریافت کنند و این تاییدیه مختص افراد مشهور و کمپانی ها می باشد پس سعی کنید فالور های زیادی جذب کنید و فعال باشید تا توجه مدیران اپلیکیشن اینستاگرام به شما جلب شود.


منبع:sabk98.com
گرداوری :ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A