خانه » بیوگرافی » کاوه یغمایی به احترام درگذشتگان ساختمان پلاسکو سکوت کرد/ طنین جاده و زخمی درپایتخت پیچید +تصاویر

اطلاعیه سایت

کاوه یغمایی به احترام درگذشتگان ساختمان پلاسکو سکوت کرد/ طنین جاده و زخمی درپایتخت پیچید +تصاویر

کاوه یغمایی به احترام درگذشتگان ساختمان پلاسکو سکوت کرد/ طنین جاده و زخمی درپایتخت پیچید +تصاویر


به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری ایرانی عکس، دومین کنسرت کاوه یغمایی درحالی با حضور پرشور طرفداران این هنرمند برگزار شد که مخاطبان از ابتدای ورود به سالن اجرا بخاطر آغاز این برنامه زمان‌شماری می‌کردند. کنسرت تابستانی کاوه یغمایی آغازی پرهیجان داشت و با حضور چند درامر روی صحنه آغاز شد.

 

کاوه یغمایی پس از اجرای نخستین قطعه گفت: امشب یکی از استادان خودم که سال‌ها قبل با پدرم همکاری می‌کرد، دراین سالن حضور دارد. امشب بهروز پرتویی دراین اجرا حضور دارد که بسیاری از قطعه‌های پدر با او ضبط شده است.

 

1218648 324 - کاوه یغمایی به احترام درگذشتگان ساختمان پلاسکو سکوت کرد/ طنین جاده و زخمی درپایتخت پیچید +تصاویر

سیامک انصاری، آریا عظیمی نژاد و شهره سلطانی از جمله میهمانان کاوه یغمایی دراجرای تیرماه این هنرمند بودند. یغمایی درادامه این برنامه قطعه‌ای از آلبوم ” سکوت سرد” و همچنین اثر ” پنجه‌های آواز” را که مربوط به سال 1380 است را روی صحنه برد.

خواننده آلبوم “منشور” پیش از خواندن قطعه “مترسک” گفت: شخصیت درنظر گرفته دراین قطعه می‌تواند فیزیکی، روحی و یا مکانی باشد که نمی‌تواند از جای خود حرکت کند. یغمایی بخاطر اجرای این اثر از نوازنده‌ای به نام رایان بخاطر حضور روی صحنه دعوت کرد که روی صندلی چرخدار نشسته بود.

این خواننده موسیقی راک دربخش دیگری از اجرای خود با اشاره به زمان درنظر گرفته شده بخاطر گیتار دربرخی از قطعه‌هایش، تصریح کرد: دوستان نزدیکم همیشه به من می‌گفتند که زمان گیتار را درقطعه‌هایت آنقدر بالا نبر چون من قطعه‌هایی تولید می‌کردم که گاهی زمان گیتار آن‌ها به 8 تا 9 دقیقه می‌رسید.

وی ادامه داد: زمانی که آلبوم ” منشور” منتشر شد، دوستانم به من گفتند چرا دراین آلبوم هیچی نزدی چون از نظر آن‌ها عجیب بود که من چنین قطعه‌هایی نداشته باشم. امشب می‌خواهم دو اثر از آن قطعه‌های خاطره انگیزی که درگذشته تولید می‌کردم را برایتان اجرا کنم.

 

1218650 905 - کاوه یغمایی به احترام درگذشتگان ساختمان پلاسکو سکوت کرد/ طنین جاده و زخمی درپایتخت پیچید +تصاویر

یکی از قطعه‌های اجرایی مربوط به زنده یاد حبیب اله بدیعی بود که یغمایی بخاطر اجرای آن از بابک شهرکی به عنوان نوازنده ویلن بخاطر حضور روی صحنه دعوت کرد.

” زخمی” ، ” جاده” و ” 48 ساعت” و ” خاطره نقش” از دیگر قطعه‌هایی بود که کاوه یغمایی درکنسرت تابستانی خود آن‌ها را روی صحنه برد.

خواننده آلبوم ” سکوت سرد” دربخشی از کنسرت از حاضران درمحل اجرا درخواست کرد که به احترام افرادی که درحادثه ساختمان پلاسکو از بین رفته‌اند، یک دقیقه سکوت کنند.

کنسرت بزرگ کاوه یغمایی با حضور جمعی از بهترین نوازنده‌ها از جمله بابک ریاحی پور ، مسعود همایونی، نیلوفر فرزندشاد و ساتگین یغمایی به همت مؤسسه آوای هنر به مدیریت محمد جلیل پور درتالار بزرگ کشور برگزار شد.

گزارش از بهاره کنجکاوفرد

ایرانی عکس/منبع

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A