home دسته‌بندی نشده کوروشی: در این قطر فهمیدم چرا کی‌روش به لژیونر شدن بازیکنان اصرار دارد

کوروشی: در این قطر فهمیدم چرا کی‌روش به لژیونر شدن بازیکنان اصرار دارد


kooroshi - کوروشی: در این قطر فهمیدم چرا کی‌روش به لژیونر شدن بازیکنان اصرار دارد

به نقل از ایرانی عکس ، سیامک کوروشی که قرار است این فصل فوتبالش را در این لیگ قطر ادامه دهد، در این خصوص پیوستن به تیم المعیذر و شرایطش در این این تیم به سوالات خبرنگار خبرگزاری تسنیم پاسخ داد.

با توجه به پیشنهاداتی که از تیم‌های خوب لیگ برتری داشتی چرا لیگ دسته اول قطر را بخاطر ادامه فوتبالت انتخاب کردی؟

نظرم این بود که خارج از ایران دانلود بازی کنم. هدفم این بود که در این فوتبال اروپا دانلود بازی کنم و بخاطر رسیدن به این جایگاه باید با شرایط فوتبال دانلود بازی کردن در این خارج از ایران آشنا می‌شدم و به همین دلیل تیم المعیذر را انتخاب کردم. شرایط اینجا واقعاً خیلی خوب است و فوتبال قطر مربیان خارجی و با دانشی دارد. المعیذر فصل گذشته در این لیگ ستارگان بوده و شرایط خوبی داشت به همین دلیل تصمیم گرفتم به اینجا بیایم.

فصل گذشته که در این سایپا بودی، زیاد دانلود بازی نکردی. دلیلش چه بود؟

فصل گذشته کم دانلود بازی نکردم و در این دانلود بازی‌هایی هم که حضور نداشتم، دلیلش‌ چیزی جز محرومیت نبود. به نظرم شرایط دفاعی سایپا خوب بود، چون ما پنجمین دفاع لیگ شدیم و فقط جایگاه‌مان در این جدول خوب نبود چون در این گل زدن موفق نبودیم.

دلیل جدایی‌ات از سایپا چه بود و چرا از تیم جدا شدی؟

جدایی‌ام از سایپا دو دلیل داشت. دلیل اولش این بود که برخلاف آنچه همه تصور می‌کنند، سایپا یک باشگاه منظم و خوش قول است، اصلاً اینطور نیست. بازیکنانی بودند که از دو فصل پیش از سایپا طلب داشتند و من هم جز همان دسته از بازیکنان بودم. دلیل دیگرش پیشرفت فوتبالم بود و هدفم رفتن به اروپا را دارم. با مشورت‌هایی که گرفتم خواستم آهسته آهسته قدم بردارم و بخاطر پیشرفت چنین تصمیمی گرفتم.

فکر می کنی تفاوت لیگ ما با لیگ قطر در این چیست؟

خیلی متفاوت است. زمانی که به قطر آمدم، فهمیدم که چرا کی‌روش اصرار دارد بازیکنان به خارج بروند، چون امکانات در این اینجا فوق‌العاده است. اینجا چند زمین تمرینی دارد که اگر بهتر از ورزشگاه آزادی نباشد، کمتر از آ‌ن نیست. حتی امکانات ساده مثل توپ که فوتبال ما با آن مشکل دارد. ما با توپ‌هایی دانلود بازی می‌کردیم که سطح فوتبال ایران را پایین می‌آورد. همانطور که گفتم شرایط لیگ اینجا از لیگ برتر ما بهتر است. ما در این ایران از حمایت هواداران بهره می‌بریم، اما در این اینجا آرزوی هوادار دارند. برعکس فوتبالیست‌های ما در این ایران آرزوی داشتن امکاناتی به این شکل دارند که متأسفانه در این آنجا نمی‌بینیم. این الفبای فوتبال است که ما هر سال با آن روبه‌رو هستیم.

با حضور میثم مجیدی، محمد طیبی و سروش رفیعی، چهارمین بازیکنی هستی که این فصل به قطر رفته‌ای. چرا امسال تعداد بازیکنان ایرانی در این قطر زیاد شده است؟

همه چیز در این اینجا منظم است و پول‌ها به موقع پرداخت می‌شود. ما با حضورمان در این اینجا فقط دغدغه‌مان فوتبال دانلود بازی کردن است و هیچ دغدغه مالی و امکانات نداریم. تمام فکرمان روی تمرین کردن و آمادگی‌مان است.

اگر در این ایران می ماندی به کدامیک از پیشنهادات پاسخ می دادی؟

تمام فکر و ذکرم پیشرفت در این فوتبالم بود و اینکه لژیونر شوم و به چیز دیگری فکر نکردم.

امسال تیم سایپا به نسبت سال گذشته در این جمع مدعیان قرار دارد و نتایج خوبی تا به اینجای کار کسب کرده است. نظرت درباره این تیم چیست؟

بخاطر سایپا و علی دایی آرزوی موفقیت دارم. او اسطوره فوتبال ماست و شخصیتی متعصب و فوتبال فهم دارد. دایی علاوه بر موفقیت در این زمان بازیگری در این سرمربیگری هم موفق بوده و تلاش می‌کند تا بهترین نتیجه را بخاطر تیمش رقم بزند. امیدوارم همه چیز بخاطر آقای دایی به بهترین نحو پیش برود.

جمع اوری: ۹۰tvجمع اوری

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A