خانه » بیوگرافی » گروه چارتار باران تویی را به گرگان می‌برد/ آشوبم درشمال ایران طنین انداز می‌شود

اطلاعیه سایت

گروه چارتار باران تویی را به گرگان می‌برد/ آشوبم درشمال ایران طنین انداز می‌شود

گروه چارتار باران تویی را به گرگان می‌برد/ آشوبم درشمال ایران طنین انداز می‌شود


به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری ایرانی عکس، گروه موسیقی “چارتار” درجدیدترین سری فعالیت‌های خود با طرفدارانش درگرگان دیدار می‌کند.

گروه “چارتار” درکنسرت پیش روی خود با منتخبی از قطعه‌های دو آلبوم “باران تویی” و “جاده می‌رقصد” روی صحنه می‌رود و علاوه بر قطعه‌های این دو آلبوم، گلچینی از آثار پرطرفدار خود را اجرا می‌کند.

1215177 684 - گروه چارتار باران تویی را به گرگان می‌برد/ آشوبم درشمال ایران طنین انداز می‌شود

گروه “چارتار” درزمره نخستین گروه‌هایی است که موسیقی تلفیقی را به گونه‌ای متفاوت و به شیوه‌ای جذاب به مخاطبانش عرضه کرد و همین موضوع باعث شد از ابتدای فعالیت خود شمار زیادی از علاقمندان موسیقی را به سوی خود جذب کند.

این گروه موسیقی تلفیقی درکارنامه فعالیت‌های خود سابقه اجرا درجشنواره موسیقی فجر را دارد و این کنسرت از جمله اجرا‌های پرطرفدار جشنواره محسوب می‌شود.

قطعه‌های اولین آلبوم گروه “چارتار” به گونه‌ای است که باید با لحن مربوط به خود خوانده شود وگرنه ممکن است مخاطبان درزمان اول حس و مفهوم لازم را از اثر دریافت نکنند.

گروه “چارتار” درسال ۱۳۹۰ تشکیل شد. این گروه درسال ۱۳۹۲ نخستین آلبوم و درسال ۱۳۹۴ دومین آلبوم خود را روانه بازار موسیقی کرد.

1215178 291 - گروه چارتار باران تویی را به گرگان می‌برد/ آشوبم درشمال ایران طنین انداز می‌شود
“آشوبم” که نخستین قطعه از آلبوم “باران تویی” به شمار می‌رود، مشهورترین و پرطرفدارترین قطعه گروه “چارتار” است که مخاطبان بخاطر شنیدن آن درهر کنسرت زمان شماری می‌کنند.

آلبوم بروز گروه “چارتار” از ۹ قطعه به نام‌های لیلاچه، آسمان هم زمین می‌خورد، ببر، جاده می‌رقصد، حضوری اتفاقی، هیچ درهیچ، من دهانم، غزل نشد و دریچه تشکیل شده است.

گروه “چارتار” ۲۲ و ۲۳ تیر درچهار نوبت و درساعت‌های ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ درتالار فخرالدین اسعد گرگانی شهر گرگان روی صحنه می‌رود.

گزارش از بهاره کنجکاوفرد

ایرانی عکس/منبع

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A