خانه » عکس جدید » گزینه کی‌روش بخاطر حفظ رکورد؛ حقیقی یا بیرانوند؟

اطلاعیه سایت

گزینه کی‌روش بخاطر حفظ رکورد؛ حقیقی یا بیرانوند؟

گزینه کی‌روش بخاطر حفظ رکورد؛ حقیقی یا بیرانوند؟

darvazeban - گزینه کی‌روش بخاطر حفظ رکورد؛ حقیقی یا بیرانوند؟

بیرانوند، حقیقی یا لک؟ گزینه کی‌روش کدام است؟

به نقل از ایرانی عکس، دوباره نزدیک به جام‌جهانی شدیم و کی‌روش از علیرضا حقیقی بخاطر حضور در این تیم ملی دعوت کرد. حقیقی پس از ماه‌ها مصدومیت به زمین فوتبال برگشت تا رقیب جدی بخاطر علیرضا بیرانوند باشد. حالا حامد لک در این کنار این دو دروازه‌بان، امیدهای کی‌روش بخاطر گل نخوردن در این دانلود بازی‌های پیش‌رو هستند. تیم ملی ۶۵۰ روز است که گلی نمی‌خورد و کی‌روش امیدوار است با حضور این سه دروازه‌بان آماده این عدد را افزایش هم بدهد. ولی کی‌روش کدام دروازه‌بان را بخاطر دو دیدار پیش‌رو به دروازه می‌فرستد؟ حقیقی که در این هفته منتهی به دعوت شدنش به تیم ملی، اولین کلین‌شیت فصلش را ثبت کرد یا بیرانوندی که نمودار خطی روند خوبش را حفظ کرده؟

علیرضا حقیقی در این این هفته هشتیمن دانلود بازی‌اش در این لیگ سوئد را هم تجربه کرد. حقیقی در این این مدت ۹ گل دریافت کرده بود. ولی در این دانلود بازی آخر بالاخره گل نخورد. حقیقی بخاطر ثبت اولین کلین‌شیت فصل، هفت مسابقه منتظر مانده بود تا بالاخره در این این هفته گلی نخورد. 

شرایط علیرضا بیرانوند با حقیقی متفاوت است. حقیقی در این لیگ سوئد این آمار را ثبت کرده. ولی بیرانوند در این لیگ ایران همچنان آقایی می‌کند. او در این همان هفته نخست، اولین کلین‌شیت فصل را ثبت کرد. در این چهار هفته‌ای که در این لیگ برتر دانلود بازی کرده، فقط دو گل دریافت کرد. ضمن این که در این نیمی از دانلود بازی‌ها هم کلین‌شیت کرده است. حقیقی به طور میانگین در این هر مسابقه دو برابر بیرانوند گل دریافت کرده. 

بعید به نظر می‌رسد که کی‌روش راضی شود بیرانوند و حقیقی را روی نیمکت بنشاند و لک را زمین بفرستد. لک در این این فصل هنوز کلین‌شیت نکرده. در این پنج مسابقه، شش گل دریافت کرده است. آماری که نشان می‌دهد همچنان بخاطر دروازه تیم‌ملی رقابت بین بیرانوند و حقیقی است. هر چند که کی‌روش در این این سال‌ها دفعات زیادی تصمیمات غیرمنتظره گرفت و نشان داد که متد مد نظر خودش را دارد. 

جمع اوری: ۹۰tv


جمع اوری:asemooni.com
گرداوری :ایرانی عکس

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A