home تلگرام یک جنایت سیاه؛ تجاوز به دختر ۵ ساله در بوکان توسط دوست خانوادگی

یک جنایت سیاه؛ تجاوز به دختر ۵ ساله در بوکان توسط دوست خانوادگی

هموطنان در هر کجای کشور متوجه کودک آزاری شدند با سامانه ۱۲۳ تماس گرفته و کارشناسان این حوزه را که به صورت فعال در حال خدمت رسانی هستند، آگاه کنند.

ایرانی عکسمعاون بهزیستی شهرستان بوکان ضمن تایید خبر تجاوز به دختر ۵ ساله بوکانی توسط مردی جوان جزئیات این حادثه را تشریح کرد.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ، مسعود شجاعی معاون بهزیستی شهرستان بوکان در خصوص این کودک آزاری گفت: این دختر بچه ۵ ساله توسط مردی ۲۲ ساله در حریم خصوصی خانوادگی اش در شهرستان بوکان مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفت.

 

شجاعی افزود: این اتفاق در حالی رخ داد که پدر و مادر کودک داخل حیاط خانه مشغول کار بوده و کودک با فرد متجاوز در داخل خانه تنها مانده بود که با گریه کودک متوجه این اتفاق ناگوار می‌شوند.

 

وی گفت: بلافاصله کودک توسط والدین‌اش به بیمارستان شهرستان بوکان منتقل می‌شود که پس از ۳ روز مداوا از بیمارستان مرخص شد.

 

معاون اداره بهزیستی شهرستان بوکان درباره وضعیت فعلی کودک مورد تجاوز قرار گرفته بیان کرد: روز گذشته به همراه تعدادی از مددجویان و روانشاسان اداره کل بهزیستی به منزل این کودک مراجعه کردیم و خوشبختانه از شرایط جسمی و روحی مناسبی برخوردار بود.

 

وی با اشاره به اینکه فرد متهم نیز کم شنوا و تحت حمایت اداره بهزیستی شهرستان بوکان است، افزود: این فرد دانشجو است و با پدر و مادر این کودک که آن‌ها نیز ناشنوا هستند دوست بوده و رابطه خانوادگی داشته‌اند.

 

شجاعی تصریح کرد: با مطالعه پرونده فرد متهم در اداره بهزیستی متوجه شدیم سابقه پرخاشگری در پرونده وی وجود دارد و ۲ سال دوران تحصیلی اش را در مدرسه استثنایی گذرانده است.

 

معاون بهزیستی شهرستان بوکان ادامه داد: پرونده این کودک آزاری به پزشکی قانونی استان ارسال شده و به زودی از طریق دادستانی رای نهایی در این زمینه اعلام خواهد شد.

 

وی گفت: بلافاصله بعد از این حادثه با هماهنگی بیمارستان و بهزیستی شهرستان کارشناسان بهزیستی به بیمارستان مراجعه و پیگیر روند این پرونده شدند.

 

شجاعی اضافه کرد: فرد خاطی هم اکنون توسط عوامل انتظامی دستگیر شده و حکم قطعی این فرد ظرف ۲ تا سه روز آینده بعد از اعلام نظر پزشکی قانونی از طریق دادستانی شهرستان صادر می‌شود.

 

وی در پایان گفت: از هموطنان عزیز تقاضامندیم در هر کجای کشور متوجه کودک آزاری شدند با سامانه ۱۲۳ تماس گرفته و کارشناسان این حوزه را که به صورت فعال در حال خدمت رسانی هستند، آگاه کنند.


گرداوردی مطلب مورد نظر توسط:علی نادری

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A