home اخبار روز یک کشته و سه مصدوم در اولین روز از سفرهای نوروزی در بوانات + تصویر

یک کشته و سه مصدوم در اولین روز از سفرهای نوروزی در بوانات + تصویر


به گزارش مجله خبری و تفریحی گپینو به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش مجله خبری و تفریحی گپینو به نقل از حرف رسا، در اولین روز از سفرهای نوروزی و در محور سوریان – هرابرجان در استان یزد خودرو پژو در کیلومتر ۳۵ نرسیده به مرکز شهرستان بوانات در اثر بارش باران و لغزندگی جاده واژگون شد.

روستایی مسول اورژانس ۱۱۵ بوانات ضمن اعلام این خبر به خبرنگار ما گفت: طی تماسی با مرکز اورژانس بوانات اعلام شد که یک خودرو سواری در کیلومتر ۳۵ مرکز شهرستان نزدیکی روستای منج بوانات به سمت استان یزد واژگون شده است و نیروهای اورژانس بوانات به محل اعزام شدند.

وی افزود: با اعزام اکیپ و کمک گرفتن از مرکز اورژانس توتک استان یزد مصدومان به بیمارستان منتقل شدند و یکی از سرنشینان خودرو که از خودرو به بیرون پرت شده بود جان خود را از دست داد و سه نفر دیگر مصدوم شده که در بیمارستان مورد مداوا قرار گرفتند.

سرنشینان خودرو پژو سواری که اهل روستای کرخنگان از توابع شهرستان خاتم استان یزد بودند از ورودی استان یزد به استان فارس در حرکت بودند که در نزدیکی روستای منج بوانات بر اثر بارش باران و لغزندگی جاده دچار حادثه شده و واژگون شد.

36629297544 - یک کشته و سه مصدوم در اولین روز از سفرهای نوروزی در بوانات + تصویر

عضویت در کانال تلگرام گپینو

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :


گردآوری: ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A