home بیوگرافی ️تصویری از حمله به عابران با خودرو در تورنتو کانادا IR️«تکرار» خطای

️تصویری از حمله به عابران با خودرو در تورنتو کانادا IR️«تکرار» خطای

️تصویری از حمله به عابران با خودرو در تورنتو کانادا

IRdownload 445215518 327624 - ️تصویری از حمله به عابران با خودرو در تورنتو کانادا   IR️«تکرار» خطای️«تکرار» خطای استراتژیک اصلاح‌طلبان، به چه قیمتی؟ | بازهم پای یک هاشمی است

▪️اصلاح طلبان یک بار دیگر در معرض آزمونی قرار گرفته‎اند که بعید نیست تبعاتش دامن انتخابات ۱۳۹۸ مجلس یازدهم و ریاست جمهوری ۱۴۰۰ را بگیرد و چه بسا از دل آن احمدی‎نژاد دیگری سر بیرون بیاورد!

▪️ آشفتگی و یا بهتر بگوییم اختلافات درون شورای پنجم شهر تهران و تاسی آن از اعضای صاحب نفوذ برخی احزاب که از بیرون شورا می‎کوشند سکاندار آن باشند، البته بی‎شباهت به رویدادهای اولین دوره شورای شهر پایتخت نیست.

▪️در میان ۲۸ نامزد کرسی شهرداری پایتخت، هیچ یک به اندازه محسن هاشمی سابقه مدیریت شهری در تهران ندارد. این را هم موافقانش می دانند و هم مخالفانش. اما طیفی که روزگاری پدرش را عالیجناب خاکستری معرفی می کرد و برای نرسیدنش به کرسی نمایندگی تهران از هیچ کوششی فروگذار نکرد، این روزها باز هم در تلاش است تا او شهردار نشود.

▪️این بار مستمسک میثاق نامه ای است که اعضای شورای شهر پنجم امضا کرده اند تا مبادا این کرسی را ترک کرده و هوس شهردار شدن به سرشان بزند. میثاق نامه‎ای که از ابتدا معلوم بود برای جلوگیری از شهردار شدن محسن هاشمی تدوین شده بود، تا او تنها سرلیست امید باقی بماند و بس.

▪️یک بام و دو هوای آنان آنجا هویدا می شود که کسانی امروز سنگ این میثاق نامه را به سینه می زنند که از سوی دیگر میثاق نامه نمایندگان مجلس را نادیده گرفته و محمدرضا عارف را در برابر محسن هاشمی مطرح می کنند. آنها در حالی کرسی شورای شهر را مهمتر از کرسی شهرداری خوانده و مصر هستند که محسن هاشمی بر همان کرسی بماند که اصلا برایشان مهم نیست که عارف با ترک کرسی نمایندگی تهران، به شهرداری برود!

▪️اختلافاتی که این روزها بر سر انتخاب شهردار تهران در بین اعضای شورا به وجود آمده بعید نیست نتیجه انتخابات سال ۸۴ را در سال ۱۴۰۰ تکرار کند. درست مانند همان زمانی که حنای اصلاح طلبان دیگر برای مردم رنگی نداشت و عرصه برای ورود پوپولیستی ترین کاندیدای ریاست جمهوری مهیا شد.

▪️مشروح این گزارش را در خبرآنلاین بخوانید؛

IR

لینک کوتاه مطلب :


گرداوری :نکس لود
گرداوردی مطلب مورد نظر توسط:علی نادری

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A