home تلگرام ۶ماه میزبانی شیطانی از زن متاهل

۶ماه میزبانی شیطانی از زن متاهل

اعترافات مردی که شوهر یک زن را کشت

المیرا از من خواست تا اجازه دهم برای مدتی در خانه من زندگی کند.المیرا نزدیک به شش ماه در خانه من مهمان بود.

ایرانی عکسقهر شش ماهه زن جوان از خانه شوهرش با جنایت پایان یافت و شوهر این زن در جدال با مردی که در این مدت میزبان همسرش بود، کشته شد.

 

بامداد پنجم مهر سال ۹۶ ،زن جوانی که صدایش می لرزید به اپراتور پلیس ۱۱۰ گفت: امروز صبح برای پهن کردن لباس ها به پشت بام رفته بودم که در حیاط خانه همسایه مان با صحنه وحشتناکی روبه رو شدم.

 

وی افزود:جسد خونین یک مرد در حیاط خانه همسایه افتاده بود.

 

با این تماس، ماموران به این خانه در شهرک کاروان رفتند و با جنازه مرد جوانی که کارت شناسایی همراهش نشان می‌داد شهاب  نام دارد و ۳۰ ساله است  و با ضربه های چاقو از پای درآمده است، رو به رو شدند .

 

وقتی مرد صاحبخانه که فراری شده بود دستگیر شد، به داشتن رابطه پنهانی با همسر شهاب به نام المیرا  اعتراف و ادعا کرد به همین دلیل در درگیری با شهاب، وی را کشته است.

 

در دادگاه

این مرد که جواد نام دارد،دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی زالی بوئینی وقتی اولیای دم برای او حکم قصاص خواستند، گفت: مدتی می شد با المیرا  آشنا شده بودم. او همیشه از بدرفتاری های شوهرش گلایه می کرد و من سنگ صبور او بودم .آخرین بار  که او  خانه‌اش را ترک کرده  بود، با من تماس گرفت و از من خواست تا اجازه دهم برای مدتی در خانه من زندگی کند.المیرا  نزدیک به شش ماه در خانه من مهمان بود.

 

 وی در تشریح جزئیات این جنایت گفت:  ساعت ۸ شب به خانه برگشتم  اما در حیاط ناگهان با شهاب روبه رو شدم که به سمتم حمله ور شد. او گاز اشک آور به صورتم پاشید که دیگر جایی را ندیدم.او  به رویم قمه کشید و ضربه ای  به سرم زد که در آن درگیری زخمی شدم. وقتی قمه  از دست شهاب  به زمین افتاد با دشنه به من حمله کرد. می خواستم فرار کنم اما او مانع فرارم شد. در یک لحظه چاقو را از دست اش گرفتم و چند ضربه به او زدم. من از ترسم شبانه فرار کردم  . بنابر این گزارش، در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

 

تحلیل کارشناس

دروغ هایی برای خیانت

ناصر محبی جامعه شناس درباره این پرونده گفت:در خیلی از خیانت ها وقتی زنی به مردی غریبه و برعکس مردی به زنی غریبه دل می بندد، با دروغ سرایی سعی می کنند رفتار غیرمتعارف و خیانت خود را توجیه کنند و مهم تر این که طرف های مقابل نیز می دانند دروغ می شنوند اما به واسطه این که وسوسه گناه آن ها را تسخیر می کند، علاقه مند هستند این دروغ ها را باور کنند و وقتی رابطه ها لو می رود، با بیان آن ها خودشان را توجیه می کنند.

 

این جامعه شناس اظهار کرد: این ها مجموعه ای از ناهنجاری اخلاقی است. زن ها شوهرانشان را به بدرفتاری و خیانت متهم می کنند و مردان به ازدواج سنتی با زنانشان یا عقب ماندگی اجتماعی و فقر فرهنگی همسرانشان اشاره می کنند تا با مردان و زنان دیگر رابطه نامتعارف بگیرند و همین توجیهات است که همیشه شنیده و باعث عبور از خط قرمزهایی می شود که سرانجامی فاجعه بار دارند.

 

محبی گفت:زنان و مردانی که با چنین پیشنهادهایی روبه رو هستند، باید آگاهی داشته باشند که پا در مسیری خطرناک گذاشته اند و بازنده اصلی این گونه ارتباطات هستند و هر اتفاقی بیفتد، آن ها متضرر خواهند بود پس به این دروغ های اغواکننده و وسوسه آمیز دل نبندند و زندگی عاشقانه خود را با افرادی که صلاحیت دارند، آغاز کنند چرا که لطمه های روحی زیادی در چنین مسیر اشتباهی وجود دارد.

 

منبع: خراسان


گرداوردی مطلب مورد نظر توسط:علی نادری

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A